Bebe Rexha përshëndet shqiptarët, këndon live ‘BonBon’ të Era Istrefit (Video)

Ajo kurrë nuk i harron shqiptarët – në asnjë paraqitje publike.

Tani në një paraqitje live të saj në rrjetin social InstaStory, ajo u shfaq mjaft atraktive, ku ka komunikuar me adhuruesit e saj.

Në një moment ajo në shqip përshëndeti shqiptarët, duke i pyetur të gjithë adhuruesit shqiptarë se si janë.

Më pas, ajo performoi hitin e madh botëror të Era Istrefit, “Bon Bon”, duke treguar admirimin për arritjet e këngëtares nga Prishtina.

Nuk është hera e parë që Bebe tregon dashurinë për shqiptarët. Ajo mbajti një koncert në Shqipëri, ku pranoi se është një dibrane dhe është krenare që është shqiptare.

Image