Bebe Rexha shfaq linjat e saj trupore

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është duke shijuar pushimet para se t’i fokusohet sërish punës dhe i mban të informuar fansat nëpërmjet fotove që shpërndan.

Këtë herë ajo tregoi nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, linjat e saj perfekte trupore, teksa ishte e veshur me bikini të kuqe.

Ditë më parë ajo i shfaqi të pasmet në plan të parë, gjë që nxiti polemika në opinionin ndërkombëtar.