Bebe Rexha shkëlqen në “MTV EMA 2016”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka shkëlqyer në nisje të ceremonisë së çmimeve MTV EMA.

Rexha është prezantuesja e ceremonisë që po mbahet në Rotterdam të Holandës.Ajo po ashtu është e nominuar në dy kategori dhe ka kënduar live këngën e saj hit “In The Name of Love” në bashkëpunim me Martin Garrix.img_1599