Bebe Rexha shpreson të takojë një mashkull të tillë… (Foto)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha shumë shpejt pritet të lansojë projektin e saj më të ri muzikor.

Rexha, aktive është edhe në rrjetet sociale.

Më anë të një statusi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka uruar të takojë një mashkull me tipare sikurse babai i saj.

“Shpresoj të takojë dikë dhe të më shikojë mua, ashtu sikurse babai im nënën time”, ka shkruar këngëtarja.