Bebe Rexha si një bombë bionde (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha parakaloi mbrëmë në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards”.

27-vjeçarja u shfaq e veshur thjeshtë, me një fustan të zi, stil Kylie Jenner.

Ylli me origjinë shqiptare tregoi se mund të jetë mahnitëse dhe plot stil, pa qenë nevoja të tregojë shumë.

Mediat e huaja e kanë cilësuar si një bionde shpërthyese.