Bebe Rexha u dhuron një mesazh të bukur shqiptarëve (FOTO)

Ylli Beba Rexha duket se nuk harron asnjëherë kombin e saj.
Ajo shpesh herë u referohet me fjalë shqip fansave të saj shqiptarë.
Kësaj rradhe ajo ka publikuar një foto të sajën në rrjetin social Instagram, ku duket mjaft bukur dhe seksi.
Krahas fotos Bebe ka bashkangjitur fjalët ‘Të dua shumë’.

 

bebe-1_1481341601-7992750