Befasi e madhe: Ja çfarë i tha Simeone Moratas, kur ky i fundit po kryente nxehjet (FOTO+VIDEO)

Diego Simeone e ka ftuar Alvaro Moratan te Real Madridi.

Gazetat spanjolle e kanë zbuluar bisedën e Simeones me Moratan, në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Simeone i ka thënë Moratas që të transferohet në verë te Atletico, gjë që e ka befasuar edhe vetë Moratan, i cili ishte duke u ngrohur, përcjellë portali Antpress.mk.

Ndryshe, Morata është pranë transferimit në Premierligë, ku kërkohet nga Chelsea dhe Manchester United. /portali Antpress.mk/