Bella Hadid provokon, shfaqet pa sytjena rrugëve

Ajo ditë më parë u ka dhënë një lajm të mirë fansave të saj, duke konfirmuar se do të marrë pjesë në shfaqjen e “Victoria’s Secret” në Shanghai, Kinë, këtë dimër.Bella Hadid ka shfaqur trupin e saj prej një supermodeleje teksa po ecte rrugëve të New York-ut.20 vjeçarja ka treguar më shumë seç duhet duke dalë pa sutjena e veshur me një blluzë ngjyrë bezhë dhe një minifund.