Benzema nuk e lë Real Madridin (Foto)

Benzema nuk e lë Real Madridin (Foto)

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka kohë që nuk është në formën e tij më të mirë dhe ka pasur gjithmonë zëra për përformancën e tij.

Francezi ka përdorur rrjetet sociale për të iu kundërpërgjigjur disa kritikëve në drejtim të tij.

Në faqen e tij zyrtare në Instagram francezi ka shkruar, “Unë kurrë nuk e lë” nën një grafik të tij i veshur me të bardhat e Realit. /IndeksOnline/