Berat Buzhala i quan hajna Edi Ramen dhe Hashim Thacin

Berat Buzhala ka komentuar rreth paralajmërimit të intervistë së sontme në Klan Kosova në emisionin Zona e debatit ,ku të ftuar janë Kryeministi i Shqipërisë Edi Rama dhe  Presidenti i kosovës  Hashim Thaci .

Ja dhe postimi i Buzhalës: Une vec i bleva birrat e kikirikat, si per el classico. Mos me thirrni ne telefon, mos me trazoni. Keta dy titane te kombit shqiptar – qe merren edhe me hajni ne kohe te lire – do ti komentoj hap pas hapi. Ose le ta themi ndryshe: merren me hajni ne menyre profesionale, e ne kohe te lire edhe me problemet tona. Kryesisht nuk kane kohe telirë