Berkani i ktheht prapë muzikës me OLA

Kengetari Berkan Beka i eshte kthyer serish skenes muzikore pas nje pauze te gjate,ai ka lancuar vidoe klipin e kenges Ola me text te Bujar Idrizit,dhe me video realizim nga produksioni ANT Production ne regji te Fadil Veselit.