Big Mama kryen me sukses operacionin (Foto)

Këngëtarja e njohur Big Mama për publikun është një ndër personazhet më të dashur, për shkak të karakterit të saj karizmatik

Big Mama së fundmi ka udhëtuar drejt Turqisë dhe kjo për shkak të disa problemeve shëndetësore që ka pasur me lukthin, shkruan rtv21.tv

Big Mama e ka kryer suksesshëm operacionin në spitalin turk, ndërsa tani po rikthehet në shtëpi.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka falenderuar publikisht doktorët dhe gjithë stafin për kujdesin e shtuar ndaj asaj.

Ndryshe Big Mamën keni mundësi ta shihni çdo të diel, pranë shqiptarëve përmes emisionit “Mama’s trip” në TV21 ku ajo udhëton në vende të ndryshme./21Media

bigmama