Binduni se Kristina Prengaj është një ndër femrat më joshëse shqiptare (Foto)

jo shquhet për linjat tejet të lakmueshme , një femër tërheqëse dhe e bukura shkruan Gazeta Blic

Kristina Prengaj modelja shqiptare ka vazhduar të ‘’çmend’’ fansat e saj me postimin e fotografive të shumta në Instagram, së fundmi Kristina ka publikuar një fotografi në pishin edhe që shihet tejet joshëse dhe seksi./GazetaBlic.com/