Biznesmeni 67 vjeçar tepër i dashuruar me të fejuarën 36 vjeçare

Ata u fejuan këtë qershor gjatë një udhëtimi në Monte Carlo.

Por Duncan Bannatyne dhe e fejuara e tij Nigora Whitehorn dukeshin më të dashuruar se kurrë teksa kanë shijuar pushimet romantike në plazhin e Miami, Florida.

Biznesmeni 67 vjeçar nuk mund t’i ndante sytë nga bukuroshja 36 vjeçare me të cilën është fotografuar duke ndarë një puthje.

3A06E9F100000578-0-image-a-29_14781867472853A06E4D100000578-0-image-a-26_14781867121013A06E85800000578-0-image-a-22_1478186698920