Bleona Qereti krejtësisht lakuriq duke bërë joga (Foto, +18)

Bleona Qereti ditë më parë publikoi disa video teksa kryente lakuriq seanca estetike dhe kundër dobësimit.

Edhe kësaj radhe këngëtarja ka befasuar të gjithë me lëvizjen e fundit në rrjetet sociale.

Bleona e ka nisur ditën më joga, por jo si zakonisht, pasi që shfaqet krejtësisht lakuriq dhe në një pozicion aspak normal.

Ky lloj pozicioni është mënyra me e mirë për të çliruar energjitë negative sipas Bleonës.