Bllokohet rruga Diber-Mavrove nga aksidenti i dy kamionave

Dy kamiona jane perplasur ne rrugen nacionale Diber-Mavrove, aksidenti ka ndodhur sot dhe nga shkaku i perplasjen se dy kamionave rruga eshte e bllokuar.Per fat te mire nuk ka te lenduar./antpress