Bukuroshja argjentinase pozon krejt cullak, ndez polemika mes të famshëmve (FOTO+18)

Një fotografi e re e Belen Rodriguez, ku ajo shihet krejtësisht lakuriq, ka befasuar admiruesit dhe ka ndezur debatet në rrjetet sociale.
Në fillim, ka qenë ish-bashkëshortja e ish-të dashurit të saj, Fabrizio Corona, Nina Moriç, e cila ka akuzuar në “Facebook” modelen argjentinase se ka kopjuar foton nga një pozë e modeles Gigi Hadid.
Një koment që mund të hapë mes dy “rivaleve” një “luftë të re” sociale.
Ndërsa i dashuri i radhës, Andrea Iannone, krenar për të dashurën, ka komentuar: Maaaa oooh. E dashur, mbulohu…”.
Por Rodriguez ka replikuar: “Andrea Iannone eja ti” dhe piloti i garave me motorë ia ka kthyer pa shumë elegancë: “Mua më rezulton se kam qenë gjithnjë…”.