Çani nuk i reziston as Gugusë…i ‘prek’ gjoksin në emision (Foto)

E ftuara e parë e Arian Çanit në natën e sotme në “Zonë e Lirë” ishte një ndër këngëtaret më kontroverse në tregun muzikor shqiptar, Gugu, e cila e ka deklaruar publikisht se është biseksuale, ndërkohë që është përfshirë në disa historitë çuditshme me këngëtaren tjetër Xhesika Ndoji.

Menjëherë pas prezantimi të rastit, drejtuesi Arian Çani, ka hyrë në temë me atë që e kishte lënë më shumë përshtypje nga momentet para nisjes së emisionit, shkruan Syri.net.

“Gjoksi i saj është nj një formë të paparë. I bërë , i bërë me operacione, por në një formë të paparë. Kur u futa aty në dhomën e grimit Gugu dhe ta preka gjoksin me gisht, më iku gishti si të ishte sustë…! të them të drejtën gjoksin e ke në një formë të parë”.