‘Çartet’ Gold AG, i krahason komshinjtë me lopë

 

Reperi Gold AG mëngjesin e kësaj dite e ka nisur me ‘revolta’ dhe atë ndaj komshinjve.

Në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një video në të cilën shihen një numër i madh mbeturinave të vendosura në rrugë afër automjeteve, shkruan lajmi.net.

Kjo gjë kishte bërë që Gold Ag t’i shkruaj disa fjalë për banorët që jetojnë afër tij.

“Valla bre i kom do kojshi, që kaniher thom ma mir tishin kon lop bile kishim pas hajr kojshit tjer” shkruan reperi duke e vënë një ‘emoji’ në fund të tekstit që nënkupton nervozën e tij.