Thursday, February 23, 2017

I dashuri im homoseksual!

Para 5 vjetësh i kisha 20 vjet. Aso kohe isha studente e mjekësisë. Gjatë verës me një shoqe timen shkuam në Ksamil për pushim...

Femrat e njohura të Drenicës dhe Gjakovës, cilat janë më të...

Kosova ka shumë femra të cilat u bënë të njohura për punën e tyre, mençurinë, bukurinë, e disa të tjera edhe për nga paraqitja...

I dashuri flinte, ja veprimi i çmendur që bën kjo vajzë...

I dashuri i saj po flinte, ndërsa ajo ka menduar që të bëjë një ‘çmenduri’. Ajo ka marrë 8,000 shakshka dhe i ka lidhur bashkë,...

Video hipnotizuese: Mësoni se si vërtetë punohen buzëkuqtë (VIDEO)

Në të gjitha monstrat e studiuara ku më shumë e ku më pak u pikasën elementë të konsideruar “shqetësues për shëndetin”. Shikoni, para së gjithash,...

Pesë shenjat që tregojnë që ai është ‘një djalë’ i keq...

Ju pëlqen ose jo, para se të kryeni marrëdhënie seksuale, bëni mirë të dini cilat gjëra tregojnë një anë të errët të tij. Sigurisht që...

Çmenduri! Çifti rrezikon jetën duke bërë seks mbi … (VIDEO+18)

Në video, duket momenti i pakonte kur një çift gjysmë lakuriq është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale mbi një motor në lëvizje. Policia ka nisur...

Pastërtia e tepërt të bën dëm

Angelo Vacca: Nuk bëhet fjalë të jetosh në pisllëk, por që të lësh fëmijët të kenë kontakt me mikrobet, duke u bërë pis gjatë...

Gishti i vogël fsheh një sekret të vogël

Gjatësia e dorës ndryshon nga një person në tjetrin. Nëpërmjet saj mund të zbulohet edhe karakteri i një personi. Sipas një studimi, gishti i...

Shqiptari dhunon barbarisht të fejuarën në rrugë, veprimi i saj në...

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar 35 vjeçar, ndërsa ai ishte duke rrahur të dashurën e tij në rrugë. Ngjarja ka ndodhur të shtunën...

Sot Dita Botërore e Gjuhës Amtare

6000 gjuhë janë të regjistruar në botë, sipas UNESCO-s. Gati gjysma e tyre mund të vdesë, më të rrezikuarat janë gjuhët indigjene. Gjithkund në botë...

A e dini pse aeroplanët kanë ngjyrë të bardhë?

Por gjithnjë ka një arsye se pse gjërat janë ashtu siç janë. Dhe për aeroplanët është zgjedhur ngjyra e bardhë sepse : ngjyra e...

Ndarja nga celulari shkakton stres brenda disa minutave

Psikologët deklarojnë se kohëzgjatja nga nisja e stresit pas ndarjes nga celulari, është vetëm disa minuta, ose të paktën për grupmoshat 18 deri në...

E pazakontë: Nëna me ngjyrë sjell në jetë një fëmijë të...

Catherine Howarth është nëna më e veçantë në botë për një fakt: pavarësisht se vetë është me ngjyrë, ajo ka sjellë në jetë 2...

Gjermania, 50 mijë vende të lira pune, ja ku mund të...

Afro 50.000 vende pune ofrojnë kompanitë gjermane, për të cilat mund të aplikojnë qytetarë nga Shqipëria. Mjekë, infermierë, inxhinierë të të gjitha kategorive, teknikë...

7 arsye pse i duam kaq shumë nënat shqiptare

Nuk e dimë nëse nënat në të gjithë botën janë kaq të mira, po nënat shqiptare kanë një gjë që na 'tret' shpirtin. Përpos...

Zbuloni objektet shtëpiake që kanë afat skadimi

Sa herë mendojmë për skadencën, nuk mund të mos mendojmë për shportën ushqimore. Por mesa duket ekzistojnë edhe shumë produkte të tjera që kanë...

4 sekretet e mamave që rrisin fëmijë të sjellshëm

S’dua ! Ik ! Mbylle derën ! Mos më fol ! S’dua të të dëgjoj ! Kur fëmija thotë këto fjalë, prindit i duket...

Keni vendosur të shkoni në Meksikë? Ja vendet fantastike që mund...

Vizita në Meksikë duket se i ka lënë mbresa të mëdha bukuroshes Armina Mevlani.Për këtë arsye ajo ka vendosur t’ua rekomandojë të gjithë atyre...

Shitjet e parfumit të Ivanka Trump arrijnë majat në Amazon

Shitjet e parfumit të lëshuar në treg nga bija e presidentit amerikan, Ivankja Trump, arritën vendin e parë të shitjeve në rrjetin amerikan Amazon’s...

Arsyet pse kurrë nuk do të bëheni të pasur

“Çdokush ka mundësi për t’u bërë i pasur”, thotë milioneri Steve Siebold. Por, a është pasuria në letrat tuaja të jetës? Në mënyrë që...

Modelja me shami që i “kalli” të gjithë (Foto)

Halima Aden, nga New York Fashion Week ky emër bëhet i njohur. Pas paraqitjes së dizajneve të reja të dizajnerit më kontrovers Kanye West,...

U lidhën kur ajo ishte 14 vjeç: Miliarderi rus martohet me...

Një oligark rus u martua me një modele 18-vjeçare, me të cilën kishte nisur të dilte që kur ishte 14 vjeç. Valentin Ivanov, 55 vjeç,...

Qeni me madhësi sa njeriu (VIDEO)

Ky qenë edhe i racës “Pit bull”, njihet si qeni më besnik dhe rojtar shume i mirë i njeriut. Por përmasat e këtyre dy...

Miliona djem e bëjnë këtë në flokët e tyre, por nuk...

Të flasësh pë modën do të thotë të flasësh për shijet e njerëzve në një kohë të caktuar. Më shumë se të veshësh diçka...

Mos e pyet femrën sa frajera i ka pasur!

Mendoj se është budallallëk të pyetet vajza a është virgjine. Me rëndësi për mua është që ajo edhe në martesë të jetë besnike, sepse...

7-vjeçari goditet 62 herë me rrip nga i dashuri i nënës,...

Një person është arrestuar në Houston të SHBA-së nën akuzat për abuzim me fëmijë, pasi ishin publikuar pamje ku ai shihej duke e rrahur...

VIDEO/ Mësoni si të ndizni zjarr me një limon

A e dini se sa shpesh mungesa e zjarrit ka shkaktuar që shumë njerëz të vdesin në pyll? A ëndërroni ndonjëherë të jeni aq i/e...

Femrat atraktive kanë më pak partnerë seksualë: Hulumtimi ka zbuluar shkakun!

Femrat atraktive kanë më pak partnerë seksualë: Hulumtimi ka zbuluar shkakun! Aq më tepër, ato janë të gatshme për lidhje afatgjata, ndërkaq përparësia e vetme...

Mos e humbisni: Letra më e bukur e dashurisë në histori

Në javën e Shën Valentinit, mediat angleze kanë ribotuar atë që është vlerësuar si letra e dashurisë më e bukur e të gjitha kohërave. Ata...

Kumanovari i bën paratë për në Haxh nga 10 denarë prej...

Mina Mustafa i riu nga Hotla i Kumanovës i ka grumbulluar paratë për të shkuar në Haxh këtë vit. Ai këto kursime i ka bërë...

Modele seksi dhe gjahtare, 26-vjeçarja çudit adhuruesit e saj

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({}); Fansat e 26-vjeçares Kristen Ottea janë ndarë në dy fraksione nga ata që e...

Sekreti për të ngritur gjoksin lart

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({}); Me kalimin e viteve është e vështirë të mbash forma të rregullta. Por...

Ja si mund të emigroni dhe punësoheni në Danimarkë

Proceduarat e aplikimit, gjuha, leja e punës, e qëndrimit, transporti, akomodimi, marrja e nënshtetësisë, arsimi Për të gjithë të interesuarit që mendojnë të ndërtojnë të...

Gruaja që pret fëmijën e 13 dhe nuk do të ndalojë

Nëna e 12 fëmijëve nuk ka turp të thotë që po pret fëmijën e 13 vetëm disa muaj pasi nisi një marrëdhënie të re. Cheryl...

VIDEO /Skandal në Tiranë. Vajza-pastrueses: Pse si ke pastruar shkallët mirë...

Një sherr i ashpër ka ndodhur tek pallatet “Çabej ” në Kombinat. Një vajzë është zënë me pastruesen e pallatit për arsye që nuk...

Ja si të aplikoni për punë në Gjermani dhe Austri

Shumë shqiptarë japin nga 20-30 mijë euro, për t’i bë “letrat” për të punuar në vendet perëndimore përmes martesave fiktive. Mirëpo në Serbi kanë...

Shikoni si prodhohen çamçakëzët, do i përdorni sërish pas këtyre pamjeve?...

I blejmë krejt të vegjël, por çamçakëzët prodhohen nga një “brum” gjigant, ndërsa në përbërje të tyre ka aromatizues, ngjyrues dhe ëmbëltues, përbërës këta...

Prifti kapet “mat”, kërcen me striptiste në klub nate (VIDEO)

Një prift është kapur mat në dy klube nate nën shoqërinë e dy striptisteve. Imazhin e njeriut që predikon moralin fetar e ka dëmtuar më...

Ja pse femrat duan të bëjnë seks me burra të moshuar

Kur është fjala për preferencat seksuale, mosha nuk është vetëm një numër, e veçanërisht për femrat të paktën kështu sugjeron një studim nga Finlanda. Në...

Mësuesja e i çon gabimisht fotot nxënësit, ajo çfarë bën djaloshi...

Një i ri i quajtur Pedrito ishte gati për të bërë punët e tij të përditshme, kur papritmas drita u ndez në telefonin e...

Si e zgjedhin meshkujt gruan me të cilën duan të martohen?

und të jeni tejet seksi dhe e mahnitshme në shtrat, por këto nuk mjaftojnë që një mashkull t’ju propozojë për martesë. Në fakt, seksi,...

24 vjeçarja humb 62 kilogram me ndihmën e telefonit (FOTO)

Dikur ajo peshonte 140 kilogramë dhe sa herë hante akullore, sasia ishte 1 kilogram. Që prej moshës 1 vjeçare Jasmine Normanit iu desh që të...

Biçikleta i bën mirë shëndetit

Biçikleta u bën mirë të gjithëve dhe ka një mori avantazhesh për gratë. E rëndësishme është që të respektohen rregullat e qarkullimit rrugor dhe...

Bukuria qëndron në sytë e atij që sheh

Fotoshopi është bërë simbol i standardeve të arritshme të bukurisë në shoqërinë globale ku jetojmë. Jo shumë kohë më parë, gazetarja Esther Honig u...

Nxënësja përjashtohet nga shkolla për shkak të minifundit (Foto)

Një nxënëse është përjashtuar nga mësimi pasi ka dashur një fund të shkurtër. Sipas së ëmës përveç përjashtimit ajo është ndaluar edhe dy herë, për...

Ja çfarë duhet të dini për një femër që bën shumë...

Sa më shumë seks, aq më e fortë kujtesa. Të paktën për femrat është pikërisht kështu, një jetë seksualisht aktive, forcon kujtesën e tyre. Ky...

Studimi shokues/ Femrat preferojnë meshkujt të cilët braktisin

Në të vërtetë, psikologët konstatojnë që meshkujt kur marrin vesh që femra e ka braktisur partnerin, bëhen shumë nervozë dhe nga femrat e tilla...

Nguli 38 gozhda me kokën e tij (VIDEO)

John Ferrer e thërrsin edhe “kokë çekiç”, dhe këtë aftësi e ka treguar në një shfaqje në televizionin Italian. Ky njeri nga Bostoni theu rekordin...

Ky frut e shton dëshirën dhe fuqinë seksuale të meshkujve deri...

Jo vetëm se janë të shijshëm, fëstëkët janë shumë të shëndetshëm. Përmirësojnë gjendjen kardiovaskulare dhe metabolizmin, ulin kolesterolin, shtojnë dëshirën seksuale dhe ngadalësojnë plakjen....

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini tu ikë...

1- Nëqoftëse ajo ka karakter dhe është e vërtetë, jo fallco. 2- Nëqoftëse ajo ka besim dhe respekt për veten e saj. 3- Nëqoftëse ajo të...

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje
95NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
267NdjekësitNdjek
14AbonentëAbonohu