Tuesday, March 20, 2018

Blerim Destani, pjesë e serialit të njohur gjerman

Aktori i njohur Blerim Destani nuk ka të ndalur në kinematografinë gjermane. Këtë vit do të jipen premierat e katër filmave ku ai do të...

Anxhela Martini në shtrat me bashkëshortin miliarder, befason Bleona me komentin e saj

Bashkëshortja e miliarderit rumun, Angela Martini ndezi rrjetin me postimin e saj në ditën e të dashuruarve. Në shtrat me bashkëshortin e saj dhe marrëzisht...

Nga JLo tek Angelina Jolie: Banjat e VIP-ave nuk dallojnë hiç nga njëra-tjetra

Pasuria nuk vihet re tek si dekoron shtëpinë. Shihet tek si dekoron banjën. Për ne, njerëzit e thjeshtë, banja është vendi ku lahemi, kryejmë...

Këngëtari tetovar Leotrim Zejnullahu sjell baladën e mrekullueshme/Video

Këngëtari nga Tetova Leotrim Zejnullahu i njohur për zërin e tij melankolik dhe për stilin e tij të veçantë ka sjellur këngën e tij...

​Ylli gjerman me belin më të hollë në botë

Pasi i’u nënshtrua një operacioni prej 32 mijë Euro për të hequr dy brinjë, Sophia Vegas është siguruar që ta nxjerrë gjithmonë në pah...

Video/ Rita Ora nuk largohet pa përqafuar Ledri Vulën, nuk e dinim këtë...

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ndezi sheshin e Prishtinës me një koncert të mbajtur për 10 vjetorin e Pavarësisë së...

Kim Kardashian nxjerr në shitje rrobat për bamirësi por ky detaj ka shkaktuar...

Kim Kardashian padyshim që ka një garderobë të pasur, dhe falë famës së saj mund të shesë çdo gjë që prek. Kësaj here ajo...

Shën Valentini i Sinanit dhe Andrrës, darka që përfundoi në hotel

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një prej çifteve më të dashura shqiptare. Ndonëse të dy janë shumë të rezervuar për sa i përket...

Kjo është pasuria e Rita Orës

Fakti që Rita Ora pranoi të këndoj falas në koncertin për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës bëri shumë bujë në Kosovë, madje edhe...

“Siç më ka bërë nëna” (Foto)

Po kalon disa ditë pushimi në Tulum të Meksikës dhe të shtunën, Alessandra Ambrosio vendosi të përshëndesë ndjekësit e saj në Instagram me një...

Rita Ora “tërboi” Kosovën me kostumin e saj kuqezi (Foto)

Rita Ora u kthye në Kosovë për të festuar 10-vjetorin e pavarësisë të vendit dhe nuk i zhgënjeu bashkëatdhetarët e saj. Këngëtarja e famshme ofroi...

Rita Ora mban konferencë, gazetari e propozon për martesë

Rita Ora ka mbërritur në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë! Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur tashmë në të gjithë botën ka...

Rita Ora tregon për bisedën me babain: E pyeta se çfarë mund të...

Ylli i muzikës pop Rita Ora pritet të ndezë Prishtinën në koncertin festiv për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Në konferencën për shtyp...

Modelja amerikane tregon futbollistin që e ‘ka fiksim’ (Foto)

Edhe Sierra Egan, ndonëse është amerikane (një vend ku futbolli nuk është sporti primar), ka një debulesë të madhe për futbollin.  Modelja kaliforniane ka rrëfyer...

Habitet e gjithë audienca, Elvana Gjata puth në buzë Kejvinën e Ermalit! (FOTO)

Lajmi se Elvana Gjata do të jetë e ftuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, është bërë i ditur tashmë dhe prej disa...

Kapen “mat” më të dashuruar se kurrë, çifti i ri i showbizit detyrohet...

Disa muaj pasi u përfolën për një lidhje dashurie, më në fund ata e konfirmuan edhe zyrtarisht. Jessica Qright dhe Giovanni Pernice, duket se nuk...

Artistët dedikime speciale për pavarësinë e Kosovës

Në 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës urimet kanë qenë të shumta jo vetëm nga politikanë, por edhe nga artistët.  Një ndër to është këngëtarja...

Urimi i veçantë nga Dua Lipa për Pavarësinë e Kosovës

Fama e Dua Lipës po rritet dita ditës në arenën ndërkombëtare, por asnjëherë ajo nuk ka harruar origjinën e saj. Në një ditë kaq të...

Çifti i njohur i serialeve turke në prag të divorcit Para 10 minuta

U dashuruan në setin e xhirimeve dhe në vitin 2016 i thanë “po” martesës me njëri-tjetrin, por lidhja e tyre e dashurisë po kalon...

Rita Ora: vendlindja ime Kosovë, po vij në shtëpi! (VIDEO)

Ylli i muzikës duket shumë e emocionuar për pjesëmarrës në koncertin më 17 shkurt. Në një postim të fundit të shoqëruar edhe me një...

Seks bomba e lojtarit të United shikon ndeshjen në brekë (Foto)

Ajo përcolli “djajtë e kuq” në rroba të brendshme ngjyrë të zezë, dhe për fat të saj të keq, ekipi i Jose Mourinho humbi...

Kush është bukuroshja e re në ekranin shqiptar?

Kohëve të fundit televizionit më të madh shqiptar në Maqedoni, Alsat-M, i është shtuar edhe një fytyrë e re. Bëhet fjalë për prezantuesen simpatike...

Adelina Tahiri zbulon dhuratën që i bëri bashkëshorti biznesmen për Shën Valentinin

Adelina Tahiri ka festuar Shën Valentinin e parë si e martuar, ndërsa bashkëshorti i ka dhuruar një parfum, që sipas saj ky është parfumi...

Rikthehet Kylie Jenner në rrjetet sociale

Disa muaj pasi u “zhduk” nga rrjetet sociale, Kylie Jenner publikoi disa javë më parë një video ku rrëfente se vajza e saj, Stormi,...

Dy shqiptaret ‘pushtojnë’ renditjen e ”The Hot 100 Billboard”

Këtë herë, Bebe Rexha e ka shprehur në një tjetër mënyrë krenarinë për origjinën, e këtu nuk ka përfshirë vetëm veten, por dhe këngëtaren...

Anxhela Martini habit me postimin, foto intime nga shtrati me bashkëshortin

Anxhela Martini nuk i ka munguar listës së VIP-ave që kanë uruar Shën Valentinin me një foto nga jeta e tyre private. Modelja me origjinë...

Modelja amerikane “ngushëllon” beqarët”

Modelja amerikane e Play Boy-t, CJ Sparxx ka postuar një set shumë ‘të nxehtë’ fotografik, në ditën e Shën Valentinit.     29-vjeçarja ka ‘ngushëlluar’ të gjithë...

Rita Ora në shqip: Jam e lumtur që do të vij në Kosovë

Rita Ora konfirmon ardhjen e saj per pavarsine e Kosoves.Ja qka shkruan ajo ne instagram

Pse gjithë ky trishtim nga Elvana dhe Flori?

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë qenë një prej çifteve më të dashur në showbizin shqiptar. Edhe sot publiku është tepër i interesuar për...

Dua Lipa arrin një milard klikime me këngën “New Rules”

Dua Lipa ka arritur një miliard klikime me këngën e saj të re “New Rules”. Ka qene vetë Dua e cila e ka bërë...

Ora 4 e mëngjesit e gjen kështu Bebe Rexhën

Zakonisht artistët kanë natën si momentin më frymëzues. Por ata nuk quhen ‘njerez të natës’ vetëm për këtë sepse edhe aktivitetin e zhvillojnë gjatë natës. Megjithatë...

Gylsereni bën ndërhyrje drastike në fytyrë, fansat e kryqëzojnë për pamjen

Në Shqipëri, njihet si Gylsereni tek  “Fate të kryqëzuara”. Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke  Nurgül Yeşilçay është një ndër personazhet më të...

Kate nuk i lë vend fantazisë (Foto)

Modelja amerikane, Kate Upton është bërë sërish pjesë e revistës Sports Illustrated, teksa ka pozuar me kostumet e banjës ‘Verë 2018’.  25-vjeçarjka është komplimentuar për...

Aktorja e njohur turke habit me deklaratën, ja ç’thotë

Seriali “Zonja Fazilet dhe të bijat” është aktualisht një nga serialet më të ndjekur në Turqi ku në role kryesore janë aktorë shumë të...

E lodhshme për Kim, por ia ka vlejtur!

Kim Kardashian zbuloi së fundmi se ka arritur të zvogëlojë belin e saj deri në 61 cm.  Këtë të martë, ylli i reality show ka...

Demi Rose e bënë nxehtë në dimër

Ka vendosur të largohet nga temperaturat e ftohta të dimrit dhe të shijojë diellin në Cape Verde. Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila është...

Një kanadeze ‘ngre’ temperaturat në Kore (Foto)

Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës. Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen...

Këngën “Më Fal” Elvana ia dedikoi Florit? Liberta bën postimin konfuz

Elvana Gjata u rikthye mbrëmjen e 3 shkurtit me një koncert recital ku të ftuarit ishin të përzgjedhur. Ajo prezantoi për ta një album...

Kim Kardashian vazhdon të provokojë

Ka bërë disa ditë pushim duke mos postuar foto provokuese, por duket se e ka të pamundur ta vazhdojë më gjatë një gjë të...

Ylli i momentit: Bukuroshja që po çmend të gjithë, Anastasia!

Curling mund të mos jetë një kategori shumë e njohur sportive në Lojërat Olimpike Dimërore, por sapo fitoi goxha reputacion falë një garueseje që...

Paris Hilton dhuratë fansave për Shën Valentin

Një ndër femrat më të pasura në botë padyshim është Paris Hilton. Trashëgimtarja, e cila vitin e kaluar mori propozimin për martesë nga partneri i...

Adelina Ismaili: Shtatzënia periudha më e bukur dhe më e hidhura në jetën...

Në muajin prill të vitit 2016, motrat Ismaili humbën nënë e tyre Monën. Të treja shumë të lidhura me nënën e tyre, duhet të...

Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari

Ajo është bërë e njohur së fundi për shkak të frekuentimit me një nga futbollistët më të “vegjël” të historisë së futbollit italian, por...

Merr fund armiqësia e Noizy-t me televizionin e njohur?

Reperi Noizy dhe televizioni “Top Channel”, prej disa vitesh kishin një armiqësi mes tyre. Kjo pasi reperi ofendoi publikisht, prezantuesin dhe partnerin e nje...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene, fansat e masakrojnë me komente (FOTO)

Prej kohësh këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për një lidhje të re dashurie. Vetëm mbrëmjen e kaluar, këngëtari vendosi ta bëjë publike lidhjen e...

E dashura e Neymar, mbretëresha e karnavaleve në Rio

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje...

Kim Kardashian nuk ndalet, provokon duke mbajtur gjoksin me dorë

im Kardashia ka  provokuar gjithë ndjekësit e saj me foton që ka hedhur se fundmi, ajo ka publikuar një foto ku mban gjoksin me...

Ledina Çelo thumboi Elvanën, por Besa Kokëdhima ka diçka për të thënë!

Të shtunën e shkuar, në ish- hotel Sheraton në Tiranë u mbajt koncerti i Elvana Gjatës, ku pati 100 të ftuar. Detaje nga recitali me...

Familja Beckham sfidon hapur Kardashianët!

Pas reality show-t më të përfolur sot në botë, një tjetër mesa duket do të na mbajë mbërthyer. Bëhet fjalë për familjen e David...

Foto/ “Harroi” të brendshmet, balerina përfundon në burg

Një balerinë ruse është arrestuar në Egjipt për kërcim “imoral”, pasi akuzohet se kërceu pa të brendshme. 31-vjeçarjes Ekaterina Andreeva iu tha se veshja e saj...

Komenti i mikut të Getoarit acaron Marinën

Pas sezonit të suksesshëm në “Ces la vie” Marina Vjollca është duke u relaksuar, në disa pushime dimërore. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj...

Motra e Afërdita Dreshaj, po çmend fansat e saj me këtë foto

Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona Dreshaj duket se po provokon çdo ditë e më shumë. Ajo numëron plot 77 mijë ndjekës në rrjetin social instagram. Së...

Rita Ora shijon perëndimin nudo

Rita Ora i është larguar të ftohtit europian për të pushuar në Maldive. Pasi kënaqi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me disa foto...

‘Hipokrite, boll bëre si e mirë’: Ylli i Sex and the City sulmon...

Gjithçka që Kim Cattrall dhe mamaja e saj duan, është që Sarah Jessica Parker t'i lërë njëherë e mirë të qeta. Dy aktoret që...

Meshkuj nga Shqipëria apo Kosova, kë zgjedh Fifi?

Shqiptarë apo kosovarë, cilët meshkuj zgjedhe më parë Fifi? Këngëtarja u vendos përballë një pyetjeje të tillë në “Shiko kush Luan” këtë të shtunë. Ajo nuk...

Kush paguhet më shumë? Shyhretja apo Meda?

Pagesa e këngëtarëve nëpër dasma vazhdon të mbetet ende temë diskutimi. Qytetarët gjithnjë e me shumë janë kureshtar për këtë pjesë. Por kush paguhet me...

600 mijë euro investim në biznesin e Andrra Destanit

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri.Për të zbukuruar jetën e çdo nuse ditën e dasmës, Andrra dhe...

A është Adelina Tahiri shtatzënë apo jo? Zbulohet e vërteta

Pas lajmeve në mediat rozë lidhur me shtatzëninë e Adelina Tahirit duke se lajmi më në fund po konfirmohet. Emisioni “Prive” ka zbuluar nga burime...

Fotolajm/ Ja kush është vjehrri dhe vjehrra e Elvana Gjatës

Një nga lajmet, që tërhoqi jo pak vëmendjen fundjavën e kaluar, ishte rikthimi pranë publikut shqiptar i këngëtares së talentuar Elvana Gjata. Ajo nuk...

Zaimina Vasjari prezanton vogëlushen e saj Khloe

Disa javë pasi ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, Khloe, këngëtarja Zaimina Vasjari ka vendosur që ta prezantojë vogëlushen me fansat...

“Xhensila Myrtezaj e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë”

Duket se historia e shtatëzanisë së yllit të televizionit Kylie Jenner, po përsëritet edhe me VIP-at në Shqipëri. Bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj, për...

Kjo aktore është Hirushja e jetës reale

Ajo u bë shumë e famshme nga roli në serialin e njohur amerikan Gossip Girl. Të gjithë e njohim si Serena van der Woodsen. Aktorja e...

Fjolla Morina apo Kim Kardashian?

Njerëz të thjeshtë por edhe personazhe VIP duket se janë “infektuar” nga fenomeni Kim Kardashian. Format perfekte fizike kombinuar me flokët e gjatë e bjondë,...

Luana dhe biznesmeni Krenar Locaj i japin fund lidhjes dy vjeçare?

Pa u konfirmuar ende publikisht, duket se lidhja e Luana Vjollcës me Krenar Çoçajn ka përfunduar. Pas historisë së dashurisë rreth 2-vjeçare, çifti i shumëpërfolur...

Aurela Hoxha po xhiron një film erotik në Spanjë?

Prej disa kohësh, modelja Aurela Hoxha ka braktisur Shqipërinë për t’u vendosur në Barcelonë të Spanjës, ku duket se po përgatit në projekt të...

Makinat e Cristiano Ronaldos (Foto)

Është 5 herë fitues i Topit të Artë, një nga lojtarët më të paguar në planet dhe siç thotë vetë ai, lojtari më i...

Modelja më e pasur në botë zbulon gjithçka për jetën e saj

Ka rrëfyer gjithçka për jetën e saj, që nga mosha 14-vjeç deri në kohën kur u bë e famshme. Bëhet fjalë për supermodelen, Kate Moss,...

Paris Hilton ekspozon dhuratën miliona dollarëshe

Një ndër femrat më të pasura në botë është padiskutim Paris Hilton. Këtë e vërteton çdo ditë nëpërmjet postimeve që ajo bën në rrjete sociale. Këtë...

Dua Lipa do të performojë në Lollapalooza

Pas suksesit të këngës së saj të fundit, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, “godet” sërish. Këngëtarja do të jetë pjesë e një prej festivaleve më të...

Flasin Vipat: Ja pse pozuam nudo

Është viti 2018, dhe nëse deri tani nuk keni parë ende një fotografi të Kim Kardashian nudo, me siguri jetoni në shpellë. Megjithatë, pavarësisht...

Çfarë po bën Tuna në Maqedoni? (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna e ka lënë publikun në pritje prej kohësh. Fansat e saj duan risi nga këngëtarja, duan ta shohin e dëgjojnë me...

Majku bëhet romantik: Shihni si e surprizon Melitën

Prej disa javësh në mediat rozë flitet për lidhjen e re të reperit Majk, por ndonëse ai vetë e ka mohuar një gjë të...

Kim Kardashin përdor vajzën për t’i bërë foto nudo!

Në rrjetet sociale ka nisur debati pas një fotografie të publikuar nga Kim Kardashian. Në Instagram, Kim publikoi një foto ku shfaqej topless, të...

PADI KUNDËR GETINJOS DHE MOZZIK – MUND TË DËMTOHEN ME 1.5 MILION EURO

Shtëpia diskografike “On Records” ka ngritur padi kundër dy reperëve Gramoz dhe Getoar Aliu, dhe kërkon dëmshpërblim prej një milion euro e gjysmë (1.500.000)...

Rikthehen Spice Girls!

Mel B, Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton dhe Melanie C kanë planifikuar një tur këtë verë në Shtetet e Bashkuara dhe Britaninë e...

Zbulohet kush po i shoqëron me pushime Marinën dhe Luanën

Me përfundimin e emisioneve që drejtonin, Marina dhe Luana dje nisën pushimet dimërore dhe këtë e bënë të ditur me anë të postimeve në...

Ja si flasin shqip Rita me të ëmën (FOTO)

Rita Ora njihet për faktin se shumë herë e ka treguar prejardhjen e saj në secilën intervistë dhënë anembanë botës. Ajo po ashtu  nëpër...

Mihrijës i ndodh e papritura live në emision, i futet vjehrra dhe…?

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show. Këngëtarët u befasuan kur në program u shfaqën prindërit e...

Big Mama xhirohet e zhveshur, e mbuluar vetëm me peshqir (Foto)

Këngëtarja Big Mama është tejet aktive në rrjetet sociale.  Ajo sot në Instastory ka publikuar një video ku shihet se po krynte një tretman të...

Adelina Tahiri është shtatzënë

Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Duket...

Një palë veshje e Adelina Tahirit kap shifrën e 14.500 euro

Një palë veshje e Adelina Tahirit kap shifrën e 14.500 euro Një palë veshje e Adelina Tahirit kap shifrën e 14.500 euro Publikuar: 13:57, 5 Shkurt,...

Bella Hadid topless… me qenushin

Bella Hadid po prezanton në botën e modës dhe qenushin e saj të ri. Stilisti Mimi Cuttrell ka postuar foto të Bella, topless në...

Bebe Rexha ushtron të pasmet ndërsa dikush e filmon

Përveçse super e talentuar dhe me shumë suksese në botën e muzikës falë përkushtimit të saj, mesa duket Bebe Rexha e ka marrë shumë...

Sali Berisha flet për herë të parë për jetën luksoze të Armina Mevlanit

Armina Mevlani është një nga vajzat që komentohet shumë në showbizin shqiptar, për jetën private, fotot që poston në rrjete sociale, udhëtimet e jetën...

Greta Koçi bën ndërhyrje estetike në fytyrë, ja si duket tani këngëtarja

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private të cilën e...

Eva Murati: S’jam nusja e Jozefina Topallit, s’kam ende unazë

Ajo është një nga moderatoret më bukuroshe në ekranet shqiptare, por përveçse punës që ajo bën, Eva Murati njihet edhe për lidhjen e saj...

Bebe Rexha krah këngëtarit të famshëm

Bebe Rexha do të jetë e ftuara special në turneun ”24 Magic World Tour” të këngëtarit të famshëm Bruno Mars. Fituesi i gjashtë çmimeve në...

10 VIP-at më të ndjekur në Instagram

Instagrami është kthyer në rrjetin social të preferuar të personazheve publike dhe jo vetëm, duke lënë pas kështu Facebook dhe Twitter. Këngëtarë, aktorë, futbollistë dhe...

Kim si Bo Derek në Malibu

Këto ditë kanë qenë të ngjeshura për të, mes pozave provokuese në rrjetet sociale dhe realizimit të një seti të ri fotografish në plazhet...

Kourtney Kardashian zbulon sekretin e linjave të saj… – FOTO

Është pjesë e familjes së famshme të Kardashianëve, por edhe pse nuk ka famën e motrës së saj Kim, sërish së fundmi Kourtney Kardashian...

Rihanna nuk e fsheh më lidhjen e saj me miliarderin

Duket se vendin e Miley Cyrus këtë herë në Grammy Awards e mori Rihanna, e cila surprizoi fansat dhe të pranishmit në event me...

Anxhela Martini, nga modele në shtëpiake

Duket se ka hequr dorë për pak kohë nga modeling e të fokusohet totalisht tek bashkëshorti i saj, milioneri rus Dragos Savulsecu. Por duket sikur...

Adelina Tahiri dhe milioneri maqedonas blejnë shtëpi, pamjet brenda ambientit luksoz

Pas martesës me milionerin maqedonas Serjoza Markov, Adelina Tahiri është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar duke qenë se...

Nuk do ta besoni se çfarë janë në jetën reale ‘Gamze’ dhe ‘Gonul’

Nëse e keni ndjekur serialin “Nënë” që përfundoi vetëm pak ditë më parë në “Alsat-M” me siguri i mbani mend Gonul dhe Gamze. Ndoshta do...

Kim nuk ka turp, shfaqet topless (foto)

Nuk rresht kurrë se surpizuari fansat, të cilëve nuk u lë vend për imagjinatë. Bëhet fjalë për Kim Kardashian e cila ka vendosur ti heqë...

Stilisti i njohur: Tuna më ka nxirë jetën, Norën e kam refuzuar

Ai është një prej stilistëve më të suksesshëm të momentit dhe përgjatë karrierës së tij, ka punuar me disa prej këngëtareve më të njohura...

Khloe Kardashian ka një lutje për paparacët

“Do të doja shumë që paparacët ta kuptonin sa e vështirë është të udhëtosh me trupin tim tani. Ndihem e fryrë dhe më përzihet....

Habit Kallashi: Kurrë nuk më kanë interesuar njerëzit me lekë

E njohur me emrin "Kallashi", Donjeta Kosumi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale vitet e fundit....

Foto të rralla: Ja si dukej Eni Çobani nuse

Vetëm pak ditë më parë, Eni Çobani festoi 20-vjetorin e martesës me bashkëshortin e saj, Avenir Shehu. Pasditen e sotme e ftuar në emisionin...

Gigi dhe Bella Hadid së bashku nudo!

Pavarësisht se janë vetëm në fillimet e të njëzetave të tyre, Gigi dhe Bella Hadid kanë lidhur kontrata me firmat më të mëdha të...

Angelina Jolie vazhdon të mrekullojë botën

Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie zhvilloi një vizitë në kampin e Zaatarit në Jordan, dhe zgjodhi që të marrë me vete edhe dy fëmijët...

Incidenti i Bebe Rexhës me gjoksin jashtë! Reagon Mario

Me një lumë komentesh dhe kritikash është përballur këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha par paraqitjes së Grammy. Bebe ishte ndër personazhet VIP që tërhoqi...

“Metamorfoza nga Suzana” depërton edhe në tregun e Maqedonisë, pjesë e tij bëhet...

Suzana Mushkolaj vazhdon të befasoi me emisionin e saj “Metamorfoza nga Suzana”, emisioni i saj këtë javë ka zgjedhur një vajzë nga Podujeva. “Metamorfoza nga...

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet me një tjetër vajzë

Ka shkëlqyer në ceremoninë e Grammy Awards ku u shfaq me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur, dhe me flokët bjondë të...

Rita Ora, sa siklet me fustanin

Një ndër artistet e veshura më mirë në ceremoninë e Grammy Awards është padyshim edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, e cila sërish...

Riri tërbon “Grammy Awards”

Nuk u vlerësua me çmim, por ajo do të mbahet mend në “60th Annual Grammy Awards” për performancën energjike që dhuroi. Rihanna u shfaq me...

S’do ta besoni si quhet macja e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit

Në të shkuarën, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë treguar se janë të dashuruar pas maceve dhe mbajnë disa të tilla në shtëpi. Njërën prej...

Bruno Mars “grabit” gjashtë çmime Grammy

Këngëtari Bruno Mars ka qenë fituesi kryesor në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy që është mbajtur mbrëmë në Madison Square Garden në Nju...

Ronaldo tradhton Georginën (Foto)

Cristiano Ronaldo (32) e gjeti veten përsëri në qendër të skandalit të dashurisë. Në fakt, në publik kanë rrjedhë mesazhet që Cristiano i dërgoi...

‘E rrihte Besi motrën?’: Përgjigja e Ijes do t’ju lërë pa fjalë

Aktori i humorit Besart Kallaku dhe gjyshja e tij, Ija, kanë qenë të ftuarit e sotëm në emisionin “Kush vjen për drekë” në televizionin...

Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të parë

Sytë e të gjithëve kanë qenë mbi Zaimina Vasjarin përgjatë këtyre javëve të fundit të shtazënisë së këngëtares dhe sot, më në fund, ajo...

Skandal në Maldive, reperi shqiptar futet në listën e zezë

Gjatë pushimeve në Maldive, Gjiko dhe Elita postuan një video ku shfaqej reperi duke peshkuar dhe duke nxjerrë një peshkaqen në rërë. Kjo video...

Armela e BB çmend meshkujt: Shkon topless në club

Armela Hyseni, modelja që mori pjesë në "Big Brother" vitin e kaluar i është rikthyer sërish vëmendjes publike. Ajo sot po komentohet shumë për...

Kim Kardashian përsëri nudo para pasqyrës

Kim Kardashian së fundmi ka rinisur të shpërndajë foto tejet provokuese. Pas disa fotove provokuese në shtrat si dhe në plazh ajo këtë herë ka...

Dekolteja e Beyonce që mori miliona “like” (Foto)

Ka qenë e zënë duke u marrë me binjakët Sir dhe Rumi, por në momentin e parë që ka dalë në publik, Beyonce i...

Oriola Marashi është seksi? Duhet të shikoni motrën e saj  

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër vajzat me seksi shqiptare. Oriola vazhdimisht publikon foto mjaft provokuese që marrin shumë pëlqime dhe komente. Modelja...

Stresi: Do të këndoja një këngë të Noizyt nëse…

Në “Shiko Kush LUAN”, mes të ftuarve të kësaj të shtune ishte edhe rreperi Stresi. Ai njihet për rivalitetin, që hera-herës ka tejkaluar konkurrencën thjesht...

VIDEO/ 20 momentet komike të VIP-ve, ku janë turpëruar

Ka çaste në jetë kur të gjithë jemi ndjerë në siklet, për shkak të ndonjë situate të pakëndshme, ndonjë gafe në publik, apo më...

Rita Ora dhe Bebe Rexha u puthën në buzë, reagon Miley Cyrus

Mëngjesin e të enjtes të gjithë u zgjuam duke parë foton e dy këngëtareve shqiptare me famë botërore duke u puthur në buzë me...

Grimieri i Kim Kardashian: E shaj shqip kur më mërzit

Eventi “ODA” i organizuar disa ditë më parë në Pallatin Presidencial bëri bashkë personazhe të njohur shqiptarë. 300 të ftuar të përzgjedhur mes politikës, artit,...

FOTO/ Ka shumë kilogramë, por më seksi s’ka ku shkon

Ashley Graham nuk i ka problem kilogramët e tepërt. Modelja e plotë ka shijuar si mos më mirë rrezet e dielit, derisa ka realizuar...

Në dhomën e gjumit të Kim Kardashian, çmenden fansat

Ajo mbylli një javë ku gjatë gjithë kohës mbajti në dijeni ndjekësit e vet në rrjetet sociale, fillimisht me disa poza të nxehta, e...

Ja hoqi trurin meshkujve me foto tepër provokuese (FOTO)

Me pozat e saj provokuese Oriola Marashi është kthyer në modelen për të cilën flasin të gjithë dhe që komentohet shumë në media e...

Modelja serbe ‘shigjeton’ Icardin (Foto)

Bojana Krzmanoviç, apo thjesht Bo, siç i pëlqen ta thërrasin, është një nga modelet më të njohura ballkanase dhe ka përfunduar shpesh në kopertinat...

Orët dhe çizmet e shtrenjta të yjeve të showbizit shqiptar: Ja shifrat që...

Koha kur shqiptarët i përvetësonin trendet e veshjeve me vonesë tani i takon të shkuarës. Personazhet publikë tashmë shpenzojnë shifra të konsiderueshme për të...

Dua Lipa nuk di të ndalet

22-vjeçarja shqiptare Dua Lipa është vendosur në qendër të revistave më prestigjoze në botë. Pas BBC, është prestigjozja GQ e cila i ka dedikuar një...

Zaimina tregon planet për dasmën: Ja si kemi menduar ta bëjmë

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari publikoi për herë të parë një foto me partnerin e saj Klodian Asllani, ku të dy shfaqeshin në...

Provokon Arilena Ara: Poston foton super sexy nga shtrati

Qëkurse u bë e famshme nga talent show “X Factor” disa vite më parë, këngëtarja Arilena Ara ka pësuar ndryshime të vazhdueshme duke u...

Beatrix, Anxhelina dhe Vildane djegin rrjetin me videon provokuese

Vildane Zeneli dhe dy kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj janë parë së fundmi shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe sa herë janë bashkë...

Pas dy këngëve: Floriani finalizon projektin e ri!

Më shumë se 5 muaj më parë, Floriani solli dy produksioni muzikore, i pari në bashkëpunim me Bigem e pastaj solo. Mirëpo pas ‘Helem’ që...

JLo më e dashuruar se kurrë me të dashurin më të ri se...

Një ndër femrat më të bukura të Hollywood, pavarësisht moshës së saj, mbetet Jennyfer Lopez. Ajo çfarë e karakterizon këngëtarën, përveç zërit të jashtëzakonshëm, është...

Modelet e preferuara të flokëve të Nicole Kidman

Flokët e aktores së famshme të Hollywood, Nicole Kidman admirohen nga femrat në të gjithë botën. Është një nga aktoret më të bukura dhe të...

Sa herë në jetë i është thyer zemra Edi Ramës ?!

E shohim përditë në ekran nën petkun e politikanit por rrallë herë kemi pasur mundësinë ta shohim në një dimension tjetër – atë të...

Melanie Trump, femra e veshur më mirë në botë

Që pas zgjedhjes së Donald Trump si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, të gjithë pjestarët e familjes së tij janë vënë në...

Këto janë çizmet që po çmendin vajzat e showbizit (FOTO)

Yives Saint Lurent kur hodhi në treg këto çizme, mbase s’do e kenë paraparë që do bëhen kaq të famshme e madje edhe në...

Morena Taraku, në 2018-të me katër këngë

Projektet që ka publikuar në 2017, duket se e kanë motivuar Morena Tarakun që të jetë më aktive vitin që vjen. Prive merr vesh që...

Çmendet modelja Emily Ratajkowski (FOTO)

Emily Ratajkowski duket se i ka thyer sërish limitet duke postuar një foto tërësisht nudo teksa merr rreze dielli. Modelja 26-vjeçare ka guxuar t’i heqë...

Nëna e tre fëmijëve “djeg” plazhin

Nëna e tre fëmijëve, Kim Kardashian, pas lindjes së fëmijës Chicago nga nëna surrogate një javë më parë, nuk "zbret" nga faqet e para...

Festojnë përvjetorin e dashurisë, ja si e befasoi Sinani Andrrën

Sinan Hoxha është romantik pothuajse në çdo ditë të vitit por në datat e veçanta nuk ka se si të mos e vë në...

“Fifty Shades of Freed” kënga më e re e Rita Orës (VIDEO)

Kënga e Rita Orës në bashkëpunim me Liam Payne që për ditë me radhë ishte në majë të top listave botërore si më e...

Adelina Ismaili në “O sa mirë”, ka një mesazh për fansat

I rreshtoi të gjithë me qëndrimin e saj të hekurt në shkollën më të famshme në vend. Nxënësit e kolegjit “O sa mirë”, u shtangën...

​Netë si këto të Rita Orës

Këngëtarja me origjinë shqiptare vijon të jetë e përditshme në lajmet e mediave rozë dhe duket se kjo i pëlqen, pasi është mjaft aktive...

Seks-bomba serish beqare (Foto)

Ylli i realitetit Katy Price serish ka shokuar fansat me pamjen e saj bombastike në tepihun e kuq në Londër. Nëna e pesë fëmijëve është...

Madonna publikon foto topless

Të skandalizojë dhe të provokojë është një mision i saj i përhershëm, edhe sot që është 59-vjeçe. Bëhet fjalë për yllin e muzikës Madonna, e...

Brenda vilës superluksoze të Pamela Anderson

Jemi mësuar që VIP-at e Hollywood ti shohim përherë në kushte mjaft luksoze jetese për shkak të të ardhurave të majme që ato marrin...

Vejusha e Hugh Hefner, nxjerr në shitje vilën miliona dollarshe

E veja e Hugh Hefner, Crystal, e ka nxjerrë shtëpinë e Hollywood Hills, e trashëguar nga burri i saj i vdekur në shitje për...

Dështimi spektakolar në photoshop (FOTO)

Përdorimi i photoshop-it në ditët e sotme është kthyer në një domosdoshmëri për të gjitha revistat, ku konkurrenca ka të bëjë thuajse gjithnjë me...

Fansat gjejnë sozinë e këngëtares botërore

Beyonce është padyshim një nga këngëtaret më me influencë, e cila ka fansa të panumërt,ata së fundmi i kanë gjetur asaj sozinë identike. Brittany Williams...

I besuan verbërisht GPS, përfundojnë në… liqen!

Tre persona të cilët po udhëtonin me makinë në një qytet në verilindje të SHBA-së kanë përfunduar në liqenin Champlain, pasi i kanë besuar...