Wednesday, December 13, 2017

Nuk shkoi në finale, këngëtarja e njohur shqiptare nxjerr të palarat e ‘Kënga...

Nuk shkoi dot në finale. E kjo gjë e ka nervozuar këngëtaren Rovena Stefa, e cila ka ngritur një mori akuzash për festivalin ‘Kënga Magjike’. Ajo...

Ja tre pozicionet e preferuara të Angela Martinit, shikoni FOTOT që ndezën rrjetin

Modelja e njohur Angela Martini vazhdon të jetë një ndër femrat shqiptare më të bukura. Ajo është gjithashtu edhe një ndër femrat shumë aktive...

Vajza e Nysret Muqiqit me poza tejet joshëse

Albiona Muçiqi gëzon një famë falë babait të saj, këngëtarit Nysret Muçiqi.Albiona pëlqen fotografitë dhe bukur shpesh edhe ekspozohet në rrjetet sociale.Ajo është shumë...

Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare

Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.Kjo për faktin e koncerteve të shumta...

Xhansu bëhet një bjonde, do t’iu çmend me pamjen (Foto)

Xhansu është prej aktorëve më të bukura turke e cila në një moshë shumë të re arriti të bëhet pjesë e ekranit turk, përcjell...

Çiftet e showbizz-it që janë bërë prindër gjatë vitit 2017

Viti që po lëmë pas ka qenë viti më me shumë ndodhi në show bizin shqiptar,kundër ngjarjet që do të mbahen mend mirë, janë...

Ja sa paguhen këngëtarët e muzikës popullore nëpër dasma (Çmimet)

Nëse qëndrojmë vetëm një orë me një këngëtar, ai gjatë gjithë kohës ankohet se nuk po i paguhet mundi. Por kjo nuk del të jetë...

A e mbani mend Samirën? Ajo është bërë një vajzë shumë seksi

Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë padyshim se ka qenë ‘El Coln’ Në këtë telenovelë përpos personazheve kryesore që ishin Zhade dhe...

A po i përcjellë fati i njëjtë kunatat më të përfolura?

Që të dyja janë femrat më të përfolura të shoubizit. E natyrisht siç e dijmë, raporti i tyre nuk ishte i përsosur në fillimet e...

Dua edhe një herë i bën krenarë gjithë shqiptarët

Këngëtarja e njohur Dua Lipa edhe njëherë ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët.Ajo çdo ditë po shënon nga një sukses të ri, transmeton Gazeta...

Çifti perfekt Beckham, drejt divorcit

Çifti perfekt David dhe Victoria Beckham duket se është në prag ndarjeje. Të paktën këtë ka shkruar revista gjermane Ok, që ka zbuluar një...

Ky është kalendari më ‘hot’ i vitit që vjen

Ka nisur gara e kalendarëve. Mes atyre që ka përgatitur një set me foto të nxehta është edhe modelja britanike, Rhian Sugden. Ajo nuk i ka...

Si duket sot Zana Nimani, këngëtarja e dikurshme shqiptare në Beograd (FOTO)

Zana Nimani dikur ka qenë në mesin e këngëtareve më të mira në ish Jugosllavi. “Dodirni mi kolena” apo “Pepito Pantalone” ishin disa prej këngëve...

Moderatoret shqiptare ‘kapen’ duke i futur duart njëra-tjetrës

Moderatorja shqiptar mjaft provokuese ka habitur me publikimet e saj më të fundit.Roza Lati dukej shumë sexy dhe provokuese me veshien e saj dhe...

Edhe një tjetër shqiptare synon majat e muzikës botërore

Padyshim se në skenën e muzikës botërore shqiptarët kudo që të janë, tashmë krenohen me emrat si Rita Ora, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe...

Tuna dhe Patrisi drejtë ndarjes? Këngëtarja merr një vendim drastik

Gjërat mes Tunës dhe Patrisit duket se po shkojnë drejt përkeqësimit. Pasi u raportua se ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe...

Del video e këngës ku Johnny Depp bën seks treshe (+18|Video )

Johnny Depp ka pranuar të jetë pjesë e videoklipit të çuditshëm të Marilyn Manson. Ai shfaqet në skena të nxehta me dy vajza, teksa...

Aktorja e njohur turke dhe i fejuari Mesut Ozil blejnë shtëpi super luksoze

Aktorja e njohur e serialit “Mos u dorëzo”, Amine Gulse pritet të martohet së shpejti me të fejuarin e saj, futbollistin e Arsenalit Mesut...

Dua Lipa duke pergatitur pite tradicionale shqiptare

Kengetarja me fame boterore Dua Lipa ishte e ftuar ne emisionin e Action Bronson i cili gjithashtu eshte shqiptar me emrin e tij te...

Kjo është bukuroshja me origjinë shqiptare që fitoi “Miss Italia”

Bukuroshja me origjinë shiptare Denise Ayroldi rrëmbeu kurorën e Miss Italia Lombardia në mesin e 130 miseve të tjera.E gjatë 1.76 cm, 18-vjeçarja me...

12 filma, në të cilët aktorët kanë kryer (realisht) marrëdhënie seksuale!

Pak kohë më parë folëm për mënyrën se si xhirohen skenat e seksit në botën hollivudiane, e jo vetëm. Vështirësitë që duhet të kalonin...

Rita Ora ngre temperaturat në Afrikë

Këngëtarja me famë botërore Rita festoi dje 27-vjetorin e lindjes në Afrikë. Dhe ka ‘ngritur temperatuat’ ndërsa u shfaq e veshur me bodysuit duke nxjerr...

Aktorja e njohur turke trondit fansat me foton e fundit nga spitali

Aktorja e njohur turke, Merve Bolugur, nuk po kalon një periudhë të mirë ne jetën e saj personale. Pak kohë më parë, ajo i...

Deklarata e fortë e këngëtares shqiptare: Duhet të jesh e pasur dhe duhet...

Të depërtosh në tregun ndërkombëtar muzikor, të gjithë e dimë që nuk është aspak e thjeshtë nëse je shqiptar, por nëse je artist që...

E dini se kush është këngëtarja më e paguar e dasmave shqiptare?

Për një kohë të gjatë kemi menduar se Artiola Toska ishte këngëtarja më e paguar, sidomos jashtë trojeve. Kjo edhe nga thashethemet që kanë...

Adelina Ismaili:Jam zhgënjyer nga Kosova! Vend me njerëz mendjembyllur!

Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishte tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, pasi solli në...

Këta janë meshkujt më seksi nga 1990 deri në vitin 2017

People Magazine për çdo vit ka paraqitur në ballinën e saj njerëz të rëndësishëm, me ndikim, por edhe seksi. Që nga viti 1990 deri më...

Harrojeni Encën, shoqja e saj super seksi do t’jua heqë trurin (FOTO)

Enca është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E shumë komentuar për format bombastike apo fotot provokuese, që poston shpesh në...

Seriali i preferuar i shqiptarëve vlerësohet me çmimin ‘Telenovela më e mirë’

Seriali turk më i ndjekur i të gjitha kohërave, i cili mori edhe vëmendjen e shqiptarëve është vlerësua me çmimin prestigjoz si ‘telenovela më...

Çka po bëjnë Elita 5 me Lepa Brenën?

Anëtarët e bendit Elita 5 janë kapur në një video të Brenës, e cila gjatë qëndrimit në Vjenëpo shëtiste nëpër rrugët e kësaj kryeqendre...

‘Kemali’ paguhet me shuma marramendëse për dy reklama (FOTO)

Aktori turk, Burak Ozçivit, i njohur te ne me rolin e tij si “Kemali” në serialin “Dashuri e Pafund” ka arritur një marrëveshje me...

Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit...

Adelina Tahiri befasohet nga i dashuri biznismen

Këngëtarja Adelina Tahiri tash e një kohë publikon fotografi me një mashkull të cilit nuk ia ka zbuluar asnjëherë fytyrën. Ajo duket se ka të...

Konfirmohet koncerti i Enrique Iglesias në Tiranë, ja kur dhe ku do të...

Ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të performojë për “Natën e Bardhë” në Tiranë, Artisten e njohur pritet ta ndjekin një numër i...

Leonora kërkon duet me Adelinën. Çka thotë Adelina?

Nuk e sfidon asgjë lajmin bombastik të sherrit mes dy këngëtareve më të njohura në vend, Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi. Për atë kohë, ky...

Kengetari i rij nga Tetova, Shpendi mahnit me kengene tij te re Talent./Video

Tetova qytetit qe cdo dite e  me shume i shtohen talent te rinje. Kesaj radhe nga Tetova vjen djaloshi Shpendlind Mahmudi i cili bashkangjitet...

Jemi mësuar të dëgjojmë këngë të vjedhura, por kësaj here Adelina Tahirin e...

Ka pasur disa raste në vitet e fundit, kur këngëtarët shqiptarë zbuloheshin nga mediat për plagjiat të krijimeve të huaja, sidomos atyre ballkanike.Por gjërat...

Reperi i ri Lila nga Tetova vjen me kenge te re/Video

Ne skenen e muzikes zbavitese bashkangjitet edhe nje kengetare i ri. Ai eshte Lila nga Tetova. Muziken te cilen ai ka perzgjedhur si stil...

Reperi i ri Lila nga Tetova vjen me kenge te re/Video

Ne skenen e muzikes zbavitese bashkasngjitet edhe nje kengetare i ri. Ai eshte Lila nga Tetova. Muziken te cilen ai ka perzgjedhur si stil...

Çizmet 10.000 dollarëshe ‘çmendin’ edhe yjet shqiptare, ja kush i ka blerë (FOTO)

Trendi i fundit i çizmeve Saint Laurent po bëhen të parezistueshme për shumë femra, e tanimë edhe për yjet shqiptare, shkruan GazetaBlic. Përveç se duken të...

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa seksi duket edhe...

Do t’ju duket e çuditshme nëse do t’ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja, Lepa BrenaLepa Brena (Fahreta Živojinović) ka...

MTV Europe Music Awards të dielën “pushtohet” nga shqiptarët

Edhe dy ditë na ndajnë nga njëra ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës në Evropë. MTV Europe Music Awards, sivjet do të udhëhiqet nga...

U vra nga ish e dashura e tij, dalin detaje tronditëse nga vrasja...

Detaje shokuese janë zbuluar pasi përfundimit të raportit të autopsisë për vrasjen e një prej aktorëve më të famshëm turk Vatatn Sasmaz nga ish...

Biznesmeni Qazim Osmani më në fund flet për lidhjen e shumëpërfolur me këngëtaren...

Ka kohë që flitet se biznesmeni shqiptar Qazim Osmani është në lidhje dashurie me këngëtaren serbe Teodora Dzeverovic. Kjo së fundmi ishte pjesëmarrëse në një...

Rita Ora: Mos harroni origjinën time

Rita, e cila së shpejti do të drejtojë spektaklin e famshëm të “MTV EMA 2017”, ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Corriere Della Sera”...

Kush po i shpall të vdekur artistët e njohur?

Vetëm pak ditë më parë ishte përhapur një lajm aspak i mirë, kinse si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën artisti i njohur...

EKSKLUZIVE: ELITA 5 vjen me dy këngë të reja

Lideri i Elita 5, Arif Ziberi teksa po ngjiteshte në skenë për të performuar para studentëve në Tetovë, deklaroi se grupi është duke sjell...

Në mes të malit fillon të zhvishet Morena Taraku

Modelja edhe këngëtarja e njohur Morena Taraku vazhdon të mos ndalet për as edhe një sekondë, dhe pa dyshim se është prej emrave më të...

Publikohet traileri i filmit “Fifty Shades Freed” me shumë skena provokative

Në libër ose në film, duhet ta pranojmë që trilogjia e “Fifty Shades” ka çmendur të gjithë.Autorja e librave, E.L.James është shprehur para pak...

Vdes vëllai i Linda Morinës në një aksident trafiku (FOTO)

Në mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në Drenas. Viktima e këtij aksidenti është Xhavit Morina,...

RRINI TE KYQUR

0FansaPëlqeje
94NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
1NdjekësitNdjek
286NdjekësitNdjek
22AbonentëAbonohu