Aktores i del gjoksi në skenë, por nuk e kupton dhe vazhdon të...

Aktorja e njohur italiane, Martina Stella, ka dhënë një spektakël ‘hot’ teksa performonte në skenën e “Kërce me yjet”. Bukuroshja ka pësuar një incident,...

Phatooni, artisti i parodive nga Tetova çon parodinë në një nivel tjetër.

  Phatooni, artisti i cili me parodinë e këngës BonBon nga Era Istrefi bëri bum të madh nëpër Shqiptari, këtë rradhë është duke ardhur me...

Nusja më seksi e planetit

Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot...

50 shqiptarët më të famshëm në botë

Kemi dëgjuar për mjaft personazhe të famshëm për të cilët spekulohet se kanë në venat e tyre gjak shqiptar, por që kjo të ndodhte...

Vali Corleone video intime (+18)

Prince Vali Corleone di të surprizojë gjithmonë me postimet e tij në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka befasuar duke publikuar disa pamje intime me...

Enver Idrizi i propozon martesë Linda Morinës live në emision

Bashkë me ish karateistin e njohur ka qenë e ftuar edhe sensacioni shqiptar Linda Morina, shkruan GazetaBlic.Linda Morina madja i ka kushtuar edhe një...

Dafina Zeqiri zbulon …(FOTO)

Dafina Zeqiri i është rikthyer pozave seksi. Kësaj radhe ajo ka shfaqur trupin e saj në një fotografi të publikuar në Instastory. Si gjithmonë me...

Rap grupi legjendar“2 Shkupi Flow”i rikthehet hip-hopit

  “Se pi Shkupit vina, n’ket vend na rina, çka s’po shofna e çka s’po nina…”. Janë këto vargjet me të cilat në skenën e...

EKSKLUZIVE |Elita Ziberi ne O Ses Türkiye “The Voice Turkey”

Vajza e këngetarit  Arif Ziberi i njofur me grupin ELITA 5 ka marrë pjesë në një ndër spektaklet më të njohura në Turqi .Ajo...

Njihuni me kunatën tjetër të Norës e Tunës, më e bukur se dy...

Janë përfolur shumë për miqësinë e tyre e së fundmi edhe për lidhjen familjare që kanë tashmë, Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi. Por a e...

Këngëtarja shqiptare publikon foto pas aktit seksual me burrin e saj (Foto 18+)

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj duket se nuk e ka aspak problem që të shkëmbej momente intime me fansat e saj teksa qëndron në...

Tuna do paguante mijëra euro të zhdukte këto foto (FOTO)

Altuna Sejdiu e njohur ndryshe si Tuna, është ndër këngëtaret më të njohura më të diskutuara si për stilin ashtu edhe për dukjen. Por si...

Vjen nudo edhe gruaja e Hetës së “O Sa Mirë” (Foto)

Të gjithë e njihni Hetën nga seriali “o Sa Mirë”. Por, të gjithë e njihni edhe bashkëshorten e tij, Dhurata Lipovicën. Dhurata që njihet si një...

Fotot e seksit treshe të Orlando Bloom po bëjnë xhiron e botës (Foto...

Malin Akerman dhe Orlando Bloom luajtën në rolin e një çifti që shkon përtej fantazive të tyre gjatë një nate në seritë e reja...

Ensar Sylejmani 2 vjecari Nga Shkupi qe po then Instagramin 122k followers

Ai është vetëm dy vjeçar, por që tani Ensar Sylejmani nga Saraji i ka filluar të merret me modelim. Ensari është  shqiptar nga Maqedoni por që...

2 Shkupi Flow – Na po vijm

Rikthehen përsëri pas 10 viteve pauz, Shkupit po ju rikthehen ngjyrat e HIP-HOP-it. Ndër të parët që e nisën hip-hopin shqip në Shkup Armendi...

Provokon Iggy Azalea, ja si pozon topless (FOTO+16)

Këngëtarja e famshme, Iggy Azalea si duket ka vendosur që t’i befasojë fansat e saj. Kjo për arsye se ajo në fotografinë e fundit të...

Balena Blu ‘kontakton’ këngëtaren shqiptare, reagimi i saj është i menjëhershëm! (Foto)

  Balena Blu, loja vdekjeprurëse e cila ka marrë deri tani ka marrë jetën e disa adoleshentëve në botë prej disa ditësh është regjistruar edhe...

Video+18/ Modelja braziliane u kap penisin e meshkujve në rrugë

Askush nuk e kishte menduar diçka të tillë, që një femër të ngacmonte meshkujt në rrugë duke i prekur nga organi gjenital. Këtë e...

Shitës cigaresh, furrxhi, kameriere! Ja punët që kanë bërë në fillimet e tyre...

Jo të gjithë lindin të pasur e të suksesshëm, por vullneti dhe dëshira për të punuar na bën të tillë. Edhe emrat e famshëm...

Modelja shqiptare, momente romantike me yllin britanik

Pas divorcit me ish-portierin e Manchester United, Anders Lindergaard, në gusht të vitit të kaluar modelja gjysmë-shqiptare, e gjysmë-suedeze, Misse Beqiri, duket më e...

Getoar Selimi peson aksident komunikacioni /Foto

  Kengetari Getoar Selimi kasuar aksident ne Tirane. Nga foto shihet se asgje nuk eshte serioze vetem deme te shkaktuara ne veture ndersa i vete eshte...

Ricky Martin dhe i fejuari nxehin plazhet meksikane

Trupa të tonifikuar, të bukur, sa dielli mund të konsiderohej gjëja e tretë e nxehtë në Puerto Vallarta të Meksikos. Plazhi meksikan vjen kaq...

Kështu dukej Nora, Mihrija, Gili e Leonora në vitin 2000 (Foto)

  Ata kanë ndryshuar shumë në pamje që prej vitit 2000. Vitet e fundit është bërë trend që këngëtaret e edhe këngëtarë, të ndërhyjnë në fytyrën...

Kur Anita Latifi luante “filma” me Adelina Tahirin (VIDEO)

Gazetarja e njohur dhe ish udhëheqësja e emisionit debativ politik Click Plus Anita Latifi,para disa viteve ishte pjese e e selialit Hoteli i Mihanes...

Me këtë trup që ka bërë Big Mama, Fjolla ia vesh fustanin asaj...

Edhe kjo mund të ndodhë, pasi që ato vërtetë janë mikesha shumë të mira. Që të dyja ndodhën në Turqi për pushime, ndërkaq Bigun e...

Kida publikon “Don’t Say No More” (VIDEO)

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rddJ3q01AzY?version=3&rel=1&fs=1&autohide=2&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&wmode=transparent]   Publikohet videoklipi i Kidës për të cilin bashkëpunoi me emra ndërkombëtarë Këngëtarja e mirënjohur Orhidea Latifi – Kida ka publikuar videoklipin e bashkëpunimit të...

Adelina 500 euro për një djalë: Ju kënaqeni, unë mbetem shtatzënë (Foto)

Ka raste që statuset në rrjetin social Facebook na lënë me gojë hapur. I tillë ka qenë edhe statusi i një vajze. Ajo quhet Adelina...

Këngëtari i njohur dërgohet urgjentisht në spital

  Ai ka pasur prerje në afërsi të syrit Këngëtari britanik, Phil Collinss (66), ish-pjesëtarë i grupit Genesis, është pranuar urgjentisht në spital për shkak të...

Jennifer Lopez nuk ka veshur të brendshme (FOTO)

Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. Këngëtarja dhe aktorja u paraqit me një fustane ngjyrë të verdhë, i cili zbuloi se ajo...

Blero ka dy fjalë për këngën e re të Elvanës (Foto)

Një ditë më parë këngëtarja e njohur Elvana Gjata kishte publikuar projektin e saj të fundit me të cilin synon të pushtojë edhe tregun...

Shtëpia luksoze e Arjan Çanit, i cili refuzon gjithmonë të tregojë ku ndodhet

  Me siguri e keni dëgjuar disa herë nga Albërie Hadërgjonaj, në spektaklin ‘Your Face Sounds Familiar’ se Arjan Çani pyet shpesh të tjerët se...

Filloni ditën me një nga biondet më seksi në planet (Foto)

Ajo është një prej femrave më të admiruara në Instagram, falë bukurisë së saj. Anna Katharina ka trup fenomenal, dhe mbi të gjitha është shumë...

Një video e re seksi pushton Italinë

Pas vetëvrasjes së Tiziana Cantone-s, shumë italianë ngritën zërin kundër cënimit të privatësisë. Mes tyre edhe Belen Rodriguez, e cila kujtoi në një intervistë...

Ja cila fitoi “Miss shqiptarja ne bote”

Medina Hajraj, 17 vjeçe, ka fituar kurorën e vajzës shqiptare më të bukur në botë. Ajo vjen nga Suedia dhe është me prejardhje nga Prishtina. Medina...

Publikohet video e dytë porno e Kim Kardashian. Çfarë do i thotë burri?

Kim Kardashian sërish në qendër të thashethemeve rozë, ose më saktë më pullë të kuqe. Në duart e një faqe amerikane kanë rënë pamjet...

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa seksi duket edhe...

Do t’ju duket e çuditshme nëse do t’ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja, Lepa BrenaLepa Brena (Fahreta Živojinović) ka...

Gruaja e Medës shfaqet totalisht pa grim (FOTO)

Meda është njëri ndër artistë më të ndjekur dhe më të dashur për publikun. Ai është i martuar me Lulen dhe kanë katër fëmijë. Së fundmi familja e Medës...

Leonora Jakupit i ndalet rryma gjatë koncertit, por shikoni se si publiku e...

Këngët e saja i dinë fansat dhe nuk kanë nevojë të ndihmohen për rikujtim. Kështu ka ndodhur edhe sot, kur këngëtarja ka mbajtur një koncert...

Prezantuesja e njohur shqiptare ‘nudo’ në plazh publik… (FOTO+16)

Për të nuk është problem të dalë nudo në publik, pasi këtë e ka bërë duke dhënë lajmet gjysmë nudo në një televizion shqiptar. Bëhet...

Kjo është gruaja e Xhynejtit në jetën reale (Foto)

Murat Danaci i cili tek ne njihet me emrin e “Xhynejtit” aktor në serialin turk “Me fal”, është i martuar dhe ka një djalë. Ai...

Ceca me seks skandal, i publikohen fotot (FOTO+18)

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e...

I del boja Xhesika Ndojas: Dikur faqekuqe, sot një mami seksi!

  Tani ajo e quan veten këngëtare të suksesshme me zë që duhet vlerësuar dhe e njohur në tregun muzikor, por dikur ka qenë thjesht...

Ende verë për Sofian

Sofia Jamora ka pozuar me një kostum të bardhë të larjes nga Boutine, për një set të ri fotografish, duke shfaqur trupin e saj...

Dokaz: Adelina Tahiri fejohet me avokatin milioner të VMRO-së, poston foto duke u...

“Starleta e njohur shqiptare, Adelina Tahiri u bë nuse e VMRO-së”, shkruan portali në gjuhën maqedonase dokaz. Sipas këtij portali, Adelina Tahiri është martuar...

Mbesa e Presidentit Nishani “çmend” italianët (Foto)

Beniada Nishani (Jakic) është biondja elegante shqiptare, që po bën karrierë si modele dhe showgirl në Itali. Ajo ka lindur në Durrës më në...

Soni Malaj qan në mes të emisionit: Nuk flas dot…

Rudina nuk rezistoi pa e ngacmuar këngëtaren edhe për jetën private. Ajo tregoi për të bijën prej së cilës ka ruajtur një marrëdhënie të shkëlqyer...

Të turpshëm, me puçrra apo yje, VIP-at shqiptarë në mbrëmjen e matrurës

Mbrëmja e maturës mund të jetë një nga ngjarjet që si femrat edhe meshkujt mezi e presin në gjimnaz. Për disa është një kujtim...

Habiti jurinë në Turqi, Elita: Babai nuk më ka parë as në TV...

Elita, vajza e Arif Ziberit, liderit të “Elita 5” që bëri për vete jurinë e “The Voice of Turkey” me performancën e saj në...

Pse P. Diddy fshiu nga faqja e tij postimin për Era Istrefin? (Foto)

Edhe pse nga dita në ditë pritet që Era Istrefi të publikojë këngën e re, “BonBon” vazhdon ende me jehonën e suksesit. I radhës që...

Foto+18/ “Mbreti” i ri i Instagramit, femra lakuriq, para dhe orgji

Të gjithë e njohin Dan Bilzerian dhe jetën e tij të shthurur, por “Mbreti” i “Instagramit” mund të humbasë fronin e tij. Është...

Gjendet sozia e Elvana Gjatës! Nuk do e besoni cila është (Foto/Video)

Shumë personazhe ngjajnë fizikisht me njëri-tjetrin dhe duket se edhe këngëtares Elvana Gjata i është gjetur një sozi. Edhe ajo është këngëtare shqiptare dhe gjithashtu...

Foto+18/ Pozat nudo të Kim Kardashian pa censurë… ato që keni dashur gjithmonë...

(KUJDES! PAMJE NUDO+18) Disa muaj më parë, Kim Kardashian publikoi një fotografi ku shfaqej tërësisht nudo para pasqyrës. Por foto u publikua në të gjitha...

Këngëtarja e njohur mbulohet për Bajram (Foto)

Një ditë më parë në gjithë botën u festua Fitër Bajrami. Në këtë festë shumë të vecantë për të gjithë besimatarët myslimanë keni parë urime...

Ish banorja e Big Brother përfundon në spital (FOTO)

Gjatë ditës së sotme ish-banorja e Big Brother 9, Xheni duket se ka pësuar një aksident të vogël. Ajo ka shkuar në spital për të...

Kjo është kosovarja që po i çmend pushuesit në Maldive (FOTO)

  Kaltrina Lulaj, bukuroshja nga Peja, e cila mori vëmendjen me historinë e saj tragjike të dashurisë, ka tash e një kohë që nuk po...

Të gjitha gjërat që dini gabim për Enca Haxhiajn

Është e famshme dhe e suksesshme dhe rrjedhimisht ka një vëmendje absolute nga publiku dhe mediat rozë. Thashethemet për Enca Haxhiajn gjatë viteve të...

Pjesmaresit ne X Factor ngushllime për vdekjen tragjike te Ergi Dini.Ja çka shkruan...

Pjesemaresi tetovare ne X factor AlbaniaLeotrim Zejnullahu shkruan  ne faqen e tij ne Facebook:Ja kshu sic e shifni ne foto ashtu edhe kemi ndejt...

Era Istrefi bëhet imazh i markës “Guess”

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi duket se po arrin majat e suksesit të saj. Krahas botës së muzikës, këngëtarja e cila njihet ndërkombëtarisht po arrin...

Dua Lipa: Burim i frymëzimit për mua është baba im

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka deklaruar se burim i frymëzimit të saj ka qenë babai Dukagjin Lipa, këngëtar i mirënjohur i rokut në Kosovë. Në...

Po afrohet dasma mbretërore, ja të ftuarit VIP

8 tetori, ditëlindja e Mbretit Zogu I, do të shënojë martesën e pasardhësit të tij, Princi Leka II me Elia Zaharian. Janë bërë publike detaje...

“Po, dua!”, në mënyrë mbretërore, dasma e Elias dhe Princ Lekës edhe në...

Vëmendja ndaj dasmës mbretërore gjatë kësaj fundjave nuk ka qenë vetëm e mediave në vend, por ka marrë përmasa të mëdha edhe nga mediat...

Biznesmeni Qazim Osmani më në fund flet për lidhjen e shumëpërfolur me këngëtaren...

Ka kohë që flitet se biznesmeni shqiptar Qazim Osmani është në lidhje dashurie me këngëtaren serbe Teodora Dzeverovic. Kjo së fundmi ishte pjesëmarrëse në një...

Kallashi tregon takimin e parë me një hoxhë (VIDEO)

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=luidykAqdwY] Besimtarët myslimanë në tërë botën tashmë kanë nisur muajin e Ramazanit. Në mesin e besimtarëve të shumtë që kanë vendosur të agjerojnë janë edhe...

Ish- Miss Kosova djeg veten (FOTO)

  Mirjeta Shala, një ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo së fundmi ka nxjerr një foto në Instastory ku shihet me ballin e djegur....

Vdekja e Adelës, reagon Bjordi: Faleminderit Zemër për çdo gjë dhe më fal….

Reagimi i Bjordit në rrjetet sociale Ti e di se sa te veshtire e kam kete pjese, sepse jam natyre cinike, dhe jam e tille...

Kim i “ngul thikë” pas shpine motrës së saj Kylie (Foto)

Ajo është femra që qëndron në krye të një perandorie multi-milionëshe me linjën e saj fashion, fragrancën e saj, madje edhe linjën e saj...

Këta janë meshkujt më seksi nga 1990 deri në vitin 2017

People Magazine për çdo vit ka paraqitur në ballinën e saj njerëz të rëndësishëm, me ndikim, por edhe seksi. Që nga viti 1990 deri më...

Çka po bëjnë Elita 5 me Lepa Brenën?

Anëtarët e bendit Elita 5 janë kapur në një video të Brenës, e cila gjatë qëndrimit në Vjenëpo shëtiste nëpër rrugët e kësaj kryeqendre...

I sjellin burek me spinaq Dua Lipa i mëson shqip moderatorët

Dua Lipa ka qënë e ftuar në emisionin britanik “Sunday Brunch” në Channel 4. Moderatorët Jim Lovejoy dhe Simon Rimmer suprizuan këngëtaren shqiptare me famë...

Daphne Joy fotografi të nxehta në plazhet e Floridas

Daphne Joy fotografi të nxehta në plazhet e Floridas 28 vjeçarja, Daphne Joy, e cila famën e saj e ka fituar për shkak të lidhjes...

Ekskluzive:Martohet Leonora Poloska

Pas fejesë Leonora Poloska sot është kurorëzuar me partnerin e saj Andin Randobrava. Ja dhe statusi i tyre ne facebook:  Sot me datën 21.09.2016....

Njihuni me rusen më seksi në planet – Foto për të rritur, +18

  Njihuni me modelen ruse, Anastasia Kvitko, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore. Nuk ka shumë info për...

Për hir të dashurisë, Xhensila e Besi konvertohen në katolikë

Xhensila Myrtezaj ka tregauar detajet më të reja mbi dasmën e saj dhe të Besit. Xhensila rrëfen në “Rudina” se ajo ka gjithmonë ka...

Ja si është ndier Ceca kur ka kuptuar se Arkani është gjallë

  Svetlana Raznatovic – Ceca, për lajmin se burri i saj Zeljko Raznatovic – Arkan është gjallë, ka thënë se është tronditur e gjithë familja...

Aziz Salihu publikon foto me Lepa Brenën, tregon sekretin…(FOTO)

Aziz Salihu, ish-boksieri i mirënjohur, ndryshe është kryetar i klubit të boksit Prishtina, më në fund publikoi fotografinë shumë seksi që dukej me këngëtaren...

Publikohet video e dytë porno nga Kim Kardashian! (Video +18)

im Kardashian sërish në qendër të thashethemeve rozë, ose më saktë më pullë të kuqe. Në duart e një faqe amerikane kanë rënë pamjet filmike...

E lagur, thuajse nudo… Anxhelina sapo postoi foton më seksi të njerëzimit (FOTO)

Prej disa kohësh vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina jeton në SHBA ku ka nisur të merret me karrierën e saj si artiste. Por këtë...

Naim Abazi gjunjëzohet para Gjyste Vulës (Video)

Naim Abazi dhe Gjyste Vulaj kanë dhuruar spektakël në xhirimet e vitit të ri.   Ka dy ditë që xhirimet e programit festiv në RTV 21...

Bruce Willis, skena të nxehta me aktoren 32-vjeçare në filmin e ri

Ajo po hyn në Hollivud me një rol kryesor në filmin Once Upon A Time In Venice. Dhe, Jessica Gomes ka realizuar disa skena vërtetë...

Njihuni me vajzën e Van Damme (Foto)

25-vjeçarja Bianca Van Varenberg, është vajza e Van Damme. Duke e pasur baba Van Damme, meshkujt potencial që dëshirojnë të ngatërrohen me të duhet të...

Publikohen foto të reja intime të Cecës

  Këngëtarja e famshme serbe, Svetlana Raznatovic – Ceca, e që njihet edhe si ish-gruaja e Arkanit, prapë është bërë lajm kryesor te mediat serbe,...

Ndryshimi i Bleonës ndër vite, nga mosha apo operacionet plastike? (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti që nga vogëlia është e njohur për publikun. E gjithë këto kohë, ajo ka pësuar një mori ndryshimesh dhe duket se të...

Gylseren bën seks në një vend të çuditshëm, pamjet +18 ! (Video)

Aktorja e njohur nga seriali ‘Fatet e Kryqezuar’ ‘Gylseren’ përveç roleve që luan si një grua e ndershme, ajo ka edhe një rol i...

Cili miliardier indian, po mbështet Bleona Qeretin?

Navigation Menu Home POLITIKE Editorial Forum Aktualitet Intervista Teknologji Sporti Ekonomi Kultura Kosova Shendeti Kohe e Lire Cili miliardier indian, po mbështet Bleona Qeretin? (FOTO) 2:57 - 26/09/2016 ShowBiz 0 Përmes rrjetit social Instagram, këngëtarja e njohur...

Miss Earth beson në tersin që sjell macja e zezë (VIDEO)

E ftuar tek KUTIA është e sapozgjedhura Miss Earth 2016, Andina Pura. Spektaklin e Miss Kosova 2016 ajo e vlerësoi si shumë të mirë përderisa...

Adelina Tahiri u jep fund dilemave: Nuk u fejua as për rus, as...

Mediat kanë vluar tash e një kohë me një varg lajmesh për të dashurin e Adelina Tahirit. Për një këngëtare që gjithmonë vjedh vëmendje, edhe...

12 filma, në të cilët aktorët kanë kryer (realisht) marrëdhënie seksuale!

Pak kohë më parë folëm për mënyrën se si xhirohen skenat e seksit në botën hollivudiane, e jo vetëm. Vështirësitë që duhet të kalonin...

Këto janë 3 pornostaret shqiptare, që luajnë filma me ‘pullë të kuqe’

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur te ne, por mjafton të kërkoni në Google për to...

A e dini sa vite diferencë kanë Veton Surroi dhe aktorja Blerta Syla?

Vite më parë të shumtë ishin ata që i kishte habitur lidhja mes publicistit Veton Surroi dhe aktorës Blerta Syla. Edhe pse në fillim bëri...

Ja çfarë kanë të përbashkët Nora Istrefi dhe Big Mama (Foto)

  Që nga heqja e kilogramëve të tepërt, Bigu po i çmend të gjithë me linjat e saj. Ndërkaq Norën gjithmonë e kemi parasysh si mamin...

Flet Milaim Zeka: Kjo është përgjigja përfundimtare për Adelina Ismajlin!

Ka vazhduar debati i ashpër ndërmjet këngëtares Adelina Ismajli dhe gazetarit Milaim Zeka. Ky i fundit ka thënë për Gazeta Blic se e mbyllë këtë...

Ja sa kushton një natë me Cecën (FOTO)

Mediat kroate kanë shkruar se këngëtarja Svetlana “Ceca” Raznatovic ka kërkuar 200 mijë euro për një natë argëtim. Këngëtarja e famshme serbe, ka kërkuar 200...

A e dini se babai i kësaj aktore turke është shqiptar, ja çka...

Aktorja e njohur me emrin ‘Ejshan’ në serialin ‘Ezel’, sot ka zbuluar diçka e cila nuk është bërë e ditur më herët. Ajo sot me...

Rrahet keq këngëtarja serbe, Ceca Raznatovic (FOTO)

Në ballinën e gazetës serbe “Kurir” është vendosur fotografia e këngëtares serbe, Ceca Raznatovic, e cila shihet e rrahur keq. Gazeta thotë se Ceca është...

Super mbesa e Berishës shpërthen dekoltenë në Milano

Navigation Menu Home POLITIKE Editorial Forum Aktualitet Intervista Teknologji Sporti Ekonomi Kultura Kosova Shendeti Kohe e Lire Supermbesa e Berishës, “shpërthen” dekoltenë në Milano (FOTO) 2:07 - 23/09/2016 Paparazzi, ShowBiz 0 Dasara Malltezi, ndryshe “supermbesa” e ish-kryeministrit...

Me shumë krenari aktori i famshëm thotë se është kosovar, shikoni nga vjen...

Aktori Kivanç Tatlitug ka ripërsëritur edhe njëherë faktin se është shqiptar nga Prishtina. Gjatë një interviste për ÇN turk, aktori Kivanç Tatlitug, i njohur...

Adelina Ismaili, foto sensuale me të dashurin

Adelina Ismaili ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re. Por, ajo kohë pas kohe po informon fansat e saj rreth jetës...

Nuk do ta besoni se çfarë janë në jetën reale ‘Gamze’ dhe ‘Gonul’

Nëse e keni ndjekur serialin “Nënë” që përfundoi vetëm pak ditë më parë në “Alsat-M” me siguri i mbani mend Gonul dhe Gamze. Ndoshta do...

E dëgjojmë çdo ditë por a e dini kuptimin e këngës ‘Despacito’?

  Jemi mësuar që t’i këndojmë këngët tona të preferuara kur i dëgjojmë, ndërsa shpesh ndodh që atyre të mos ua dimë domethënien. Një prej këtyre...

ARIFIKMETI Bëhet këngetarë, ja dhe videoklipi i parë i tijë.(VIDEO)

https://youtu.be/9Ux1b1NTrlU Te gjithe ju qe e perkrahet Arifhikmetin, te gjithe ju qe i dhate mundesine Arifhikmetit te jete pjese e jeteve tuaja u jam mirenjohes...

Shakira i bën “like” 10 vjeçares shqiptare në Instagram

Është vetëm 10 vjec dhe ka mbi 80 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram. Arsyeja që ka kaq shumë ndjekës është se bukuroshja e...

Nuk e beson sa vjeç është Kerimani

Një “Keriman” krejt ndryshe.Aktorja turke Nursel Kose, e njohur si ‘Keriman’ nga seriali “Paramparça” ose “Fate të kryqëzuara”, serial ky i cili po pëlqehet...

Salma Hayek: Trump më ftoi për takim

Aktorja Salma Hayek ka bërë të ditur për “The Daily Show” se si vjeshtën e kaluar presidenti amerikan Donald Trump e ftoi që dilnin...

Motra e Kim Kardashian është personi në moshën më të re në listën...

Forbes ka publikuar së fundmi listën me personazhet e ekranit më të pasur për vitin 2017. E renditur në 100 më të pasurit është...

Bukuroshja nuk e refuzon ofertën e Ronaldos (Foto)

Ndërkohë që prokuroria spanjolle po e heton për fshehje tatimi, futbollisti portugez duket se kjo nuk po i bën përshtypje dhe se ai ka...

Hazall nuk është turke, nuk do ta besoni se cilit komb i përket

Alina Boz është njëra prej aktorëve më të bukura në Turqi. Një brune me sy të kaltër që edhe pamja e saj e tregon origjinën...

Vajza e këngëtares shqiptare ka vendosur të ju çmend! (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj emri i vajzës bukuroshe të këngëtares së njohur të estradës sonë, Alberie Hadërgjonaj. Ajo ka një fytyrë engjëllore dhe një trup tejet seksi,...

Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit...

Aktorja e njohur kosovare aferë me politikan? (Video)

Intervista më e shkurtër në Prive muaj më parë ishte e rezervuar për aktoren e njohur Shota Baraliu. Mes shumë pyetjeve provokative të gazetarit Vlorijan...

Meda e ‘përzë’ nusen ditën e Bajramit: Hajt shko te nëna jotë…

Këngëtari Meda ishte ai i cili për festen e Bajramit sot pati vizitë nga moderatori i emisionit ‘1 kafe me Labin’ Labinot Gashi. Meda bashkë...

Elvana Gjata bashkëpunon me David Guettan për këngën e re

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ia ka mësyrë tregut ndërkombëtar me një këngë të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Dj e njohur David...

Ledri Vula kapet mat me pornostaren shqiptare

Ajo është vetëm 20 vjeçe por të gjithë e kanë zili për format dhe aftësinë që ka për të bërë meshkujt për vete, dhe...

5 femrat e famshme që “rrahën” burrat e tyre

Kur është fjala për dhunën në familje, jo gjithmonë gratë janë viktima. Rëndomtë jemi mësuar të dëgjojmë për burrat që i keqtrajtojnë fizikisht gratë,...

Kjo bukuroshe është vajza e dy këngëtarëve shqiptarë

Megjithëse ka kohë që nuk është pjesë e muzikës, këngëtarja Mimoza Mustafa është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja ka uruar përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë...

Plas në “Big Brother”, çifti shqiptar tenton të bëjë seks në dush, pamjet...

Kane plasur skenat e seksit ne Big Brother Albania 9…  Ne videon qe shihni me poshte duket Danieli dhe Fatimja ne dush ne skena te...

Nuk ka më dyshime, biznesmeni shqiptar kapet me sex-simbolin Pamela Anderson, ja fotot

Biznesmeni i njohur shqiptar Fatmir Hysenbelliu është kapur në disa foto nga paparacët me sex-simbolin Pamela Andërson. Lidhja e tyre u përfol para pak javësh...

Vipat e Bllokut ‘masakrojnë’ Adelina Tahirin

Faqes së njohur që demaskon yjet e estradës ‘Vipat e Bllokut’, kësaj radhe nuk i ka shpëtuar as këngëtarja e njohur Adelina Tahiri Ata në...

Aksidentohet këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja nga Shqipëria Orinda Huta është aksidentuar. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në InstaStory, shkruan arbresh.info. Nga fotoja shihet...

Ja si janë veshur VIP-at në mbrëmjen gala të Elvanës dhe Valdrinit (Foto)

Një pjesë e VIP-ve që janë ftuar në mbrëmjen e organizuar nga Elvana Gjata dhe Valdrin Sahiti kanë preferuar të vishen me veshje me...

Kush është bukuroshja e re në ekranin shqiptar?

Kohëve të fundit televizionit më të madh shqiptar në Maqedoni, Alsat-M, i është shtuar edhe një fytyrë e re. Bëhet fjalë për prezantuesen simpatike...

kafi, helikopteri, treni – Lejla”, zbulohet sekreti i klipit të Elvanës (Foto/Video)

<img src="https://d5nxst8fruw4z.cloudfront.net/atrk.gif?account=5k/Zl1aE+GW1WR" style="display:none" height="1" width="1" alt="" /> Elvana Gjata vërtetë mund të mundohet që një...

Ledina Çelo mundohet të mbulojë ‘lakuriqësinë’…por bën gafën e radhës

Pas gjithë jehonës që pati nata e parë e Festivalit të RTSH-së për shkak të veshjes jo të përshtatshme të këngëtares Ledina Çelos gjatë...

Cozman tallet keqazi me “zogun” e Tunës, ja çfarë i thotë në Instagram...

  Rreperi kosovar Cozman dhe këngëtarja Altuna Sejdiu qëndruan sëbashku për plot 4 vite dhe pasi historia e tyre mbaroi asnjëri prej tyre nuk deshi...

Kjo është vila luksoze e Naimit dhe Mihrijes (Foto)

Ata janë një nga çiftet më të njohur, jo vetëm për karrierën e tyre, por edhe për historinë e dashurisë. Mihrie Braha dhe Naim...

FOTO/ Tjetër çifti i ri në Big Brother?! Djali tentoi ta puthë, por...

Pas disa momentesh përlotje, për fjalët që i kishte thënë Kleodiana, që e ishin bërë Xhenin të ndjehej e shëndoshë , për vajzën shqiptare...

Zbulohet gjinia e fëmijës së Adelina Ismailit

Adelina Ismaili është shtatzëne. Lajmi i ka gëzuar fansat e këngëtares së munguar, që është larguar shumë nga jeta publike, nga skena muzikore, shkruan...

Ja si duket Dhurata Lipovica në ‘dimija e jelek’ (Foto)

Modelja e bukur Dhurata Lipovica ka pozuar më ndryshe se zakonisht. Ajo është shfaqur me veshje tradicionale, shkruan arbresh.info.Dhurata ka veshur ‘dimija e jelek’ dhe...

Ju kujtohet vajza e Zhades te seriali Kloni, ja sa seksi duket tash...

Giovanna Antonelli apo siç njihet ndryshe me emrin Zhade, është një artiste që do të mbahet mend gjatë Kjo sepse ajo mbërtheu para ekranit mijëra...

Çka do të lind Aurela Gaçe djalë apo vajzë

Djale a vajze? Kjo eshte ceshtja. 32 jave# Ajo zemra e vogel qe ne javet e para I degjojme vetem rrahjet, vjen e rritet e...

Pamela Anderson mbush 50 vjet

Aktorja Pamela Anderson ka lindur më 1 korrik të viti 1967 në Ladysmith, British Columbia. Pasi kaloi fëmijërinë e saj në Kanada në Vankuver,...

Si duket sot Zana Nimani, këngëtarja e dikurshme shqiptare në Beograd (FOTO)

Zana Nimani dikur ka qenë në mesin e këngëtareve më të mira në ish Jugosllavi. “Dodirni mi kolena” apo “Pepito Pantalone” ishin disa prej këngëve...

Pushimet luksoze me Shkëlzenin, Armina Mevlani zbulon detajet e fejesës dhe ditën e...

Edhe për Armina Mevlanin vera ka nisur. Pavarësisht angazhimeve të shumta që showgirlli, do të gjejë kohë për pushuar. Natyrisht që si çdo vit, edhe...

Zbulohet: Ja pse u largua Labi nga RTV21

Moderatori Labinot Gashi, ka befasuar të gjithë me vendimin që ka marr sot. Ai përmes rrjeteve sociale, ka dhënë njoftimin të cilin askush nuk do...

Kjo është arsye pse kjo vajzë ka 700 mijë ndjekës në Instagram

Nema Romea është një vajzë e re nga Brazili, nuk ka ndonjë profesion që e veçon janë vetëm fytyra e saj e bukur dhe...

Veshja e Tunës në darkën e të famshmëve konfirmon shtatzëninë? (Foto)

Veshja e Tunës në darkën e të famshmëve konfirmon shtatzëninë? (Foto) Tuna konfirmoi marrëdhënien me Patrisin, vëllain e Robert Berishës. Tek darka shumë e përfolur...

Ermelinda Lajçaj malesorja qe i kendon “Malesores”

Ermelinda Lajcaj eshte kengetare  nga Malesia e madhe ,por qe e vogel eshte shperngulur ne Gjermani ku dhe atje vazhdon te jetoje dhe veproje....

Adelina Tahiri befasohet nga i dashuri biznismen

Këngëtarja Adelina Tahiri tash e një kohë publikon fotografi me një mashkull të cilit nuk ia ka zbuluar asnjëherë fytyrën. Ajo duket se ka të...

Dilara bëhet nuse shqiptare

Shqiptarët e njohin si Dilara aktoren e njohur turke Ebru Ozkan nisur kjo nga roli te “Fatet e Kryqëzuara”. Dilara ka një lidhje shumë të...

“Samira” nga serial “Kloni” tani është një grua shumë tërheqëse

Samira 15 vite pas serial “Kloni” Në serial “Kloni” paraqitet si një vajzë rebele ndaj traditave të të parëve të saj, ajo luan roline vajzës...

Bebe Rexha shkëlqen në “MTV EMA 2016”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka shkëlqyer në nisje të ceremonisë së çmimeve MTV EMA. Rexha është prezantuesja e ceremonisë që po mbahet në...

Kështu ushtrohet Kim Kardashian për të mbajtur trupin në formë (FOTO)

Përkundër fotografive që kanë qarkulluar ku Kim Kardashian nuk duhet mjaft mirë, ajo shihet se është duke u munduar të mbajë trupin në formë. Në...

71 vjeçarja befason me format seksi (FOTO)

Këngëtarja amerikane Cher duket se nuk di të plaket. Ajo në ndarjen e çmimeve Billboard në Las Vegas shkëlqeu në performancësn e këngës “If I...

Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen në MTV EMA Awards

Dy këngëtaret e famshme me prejardhje shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë nominuar për çmime në ceremoninë e MTV EMA Awards që do...

Mbani frymën: Ja të gjitha yjet që e kanë treguar në publik

Shumë yje e kanë bërë. Për shkak se duhet të ekspozojnë sa më shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë më shumë se ç’duhet. Ky është një...

Kim nuk ka turp, shfaqet topless (foto)

Nuk rresht kurrë se surpizuari fansat, të cilëve nuk u lë vend për imagjinatë. Bëhet fjalë për Kim Kardashian e cila ka vendosur ti heqë...

Zbulohet paga mujore e sheikut të Rihannës (Foto)

Hassan Jameel këto ditë është kthyer në një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Kjo për faktin, se ditë më parë ai u...

Bebe Rexha tepër seksi me veshje sportive

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha nuk resht së postuari fotografi në rrjetet sociale. Këtë herë bukuroshja ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet...

Ja sa seks duhet të bëni… sipas moshës që keni (FOTO)

Epo sipas ekspertëve, ky numër varet nga disa faktorë si mosha, shëndeti, dëshira seksuale dhe statusi i lidhjes. Por një studim nga ‘Kinsey’ ka zbuluar...

RRINI TE KYQUR

0FansaPëlqeje
95NdjekësitNdjek
958NdjekësitNdjek
1NdjekësitNdjek
291NdjekësitNdjek
27AbonentëAbonohu
Close