Vdekja e Adelës, reagon Bjordi: Faleminderit Zemër për çdo gjë dhe më fal….

Reagimi i Bjordit në rrjetet sociale Ti e di se sa te veshtire e kam kete pjese, sepse jam natyre cinike, dhe jam e tille...

Thjesht super-seksi, fotot e kësaj femre nuk janë për ata me zemër të...

  Ajo është një ndër modelet më të popullarizuara në botë momentalisht. Jojo Babie numëron mbi 6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të...

Modelja e njohur në një lidhje të re me bosin shqiptar

Pak kohë pasi modelja e njohur Françeska Jaçe u nda nga lidhja e gjatë me një biznesmen, duket se ka gjetur një histori tjetër...

Ibrahim Tatlises drejt altarit për herë të 6-të, i propozon ‘live’ martesë ish-bashkëshortes

Ibrahim Tatlises është një këngëtaret më të famshëm në shtetin turk dhe më gjerë. Ibo në vitin 2011 u sulmua nga një grup i armatosur...

E shtunë relaksi për Soni Malaj, me partnerin dhe vajzën në pishina (Foto)

Prej më shumë se një viti, Soni Malaj është duke shijuar historinë e saj të dashurisë me Klevin, biznesmenin nga Tirana. Lidhja e tyre është...

Gjendet sozia e Elvana Gjatës! Nuk do e besoni cila është (Foto/Video)

Shumë personazhe ngjajnë fizikisht me njëri-tjetrin dhe duket se edhe këngëtares Elvana Gjata i është gjetur një sozi. Edhe ajo është këngëtare shqiptare dhe gjithashtu...

Të famshmit shqiptarë që agjerojnë në muajin e Ramazanit

  Kemi hyrë në muajin e shenjtë të ramazanit ku si çdo vit besimtarët myslimanë agjerojnë kudo në botë. Edhe personazhe të njohur të ekranit...

‘Ezel’ në zi, humb një nga njerëzit e tij më të afërt

  Akotri i njohur turk  Kenan Imirzalioglu ka humbur një nga miqtë të tij më të afërt. Bëhet fjalë pikërisht për Payidar Tufekçioglu, i cili është...

Billboard shpall Adele “Artisten e Vitit 2016”

Adele dhe sukseset, ecin në të njëjtën linjë. 2016 ka qënë apsolutisht një vit shumë i mbushur për Adele, si në jetën private dhe...

Premierë: Alban Skenderaj publikon baladën ‘Dikur’ (Video)

Alban Skenderaj dhe Darko Dimitrov kanë bashkuar forcat për të sjellë këtë super baladë.   Dy nga kompozitorët që po sjellin hite të njëpasnjëshme në muzikë...

A është ky i dashuri i Big Mamës…?!

Këngëtarja Big Mama është një prej artisteve, që ka befasuar të gjithë me ndryshimin në fizikun e saj. Gjithmonë ishte kritikuar për peshën e tepërt,...

Shitës cigaresh, furrxhi, kameriere! Ja punët që kanë bërë në fillimet e tyre...

Jo të gjithë lindin të pasur e të suksesshëm, por vullneti dhe dëshira për të punuar na bën të tillë. Edhe emrat e famshëm...

O shqiptare, o hiç fare. Dy bukuroshe shqiptare në casting për “Victoria’s Secret...

Të jesh një ndër ëngjëjt e “Victoria’s Secret” do ishte ëndrra e çdo modeleje. Mesa duket, edhe për dy modelet e njohura shqiptare, që...

Sa të dashur shqiptar i ka pasur Ceca?

Ceca ishte ylli më i diskutuar i viteve 90-të. Këngëtarja nga Serbia u bë shumë e famshme edhe ndër shqiptar, ani pse ajo e ka...

Provokon Iggy Azalea, ja si pozon topless (FOTO+16)

Këngëtarja e famshme, Iggy Azalea si duket ka vendosur që t’i befasojë fansat e saj. Kjo për arsye se ajo në fotografinë e fundit të...

A iu kujtohet Zhade dhe Lukas?! Ja sa herë është martuar deri tani...

Xhovana Antoneli është ndër aktorët më të bukura braziliane. Është e lindur më 18.3.1976. Ka qenë e martuar me menaxherin Rikardo Medino në vitet...

Gruaja e politikanit të njohur publikon fotografi super-seksi (FOTO)

Edhe pse burri e kishte kritikuar disa herë për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por...

Kim Kardashian… 10 vjet më parë

Sot është një nga femrat më të njohura në planet. Por fillimet e Kim Kardashian kanë qënë komplet ndryshe. Disa foto të saj të papublikuara...

Sinan Vllasaliu lanson këngën e re, por me titull që çuditshëm (Video)

Këngëtari i dashur për publikun Sinan Vllasaliu sot ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar “Pa 1 pa 2”, titull ky...

Ky eshte çifti që fitoi Big brother Albania 9

Sapo ka perfunduar edicioni i 9 i spektaklit Big Brother Albania 9 dhe çifti qe u shpall fitues ne kete edicion ishte Daniel dhe...

Paris Hilton po puthet me…

Një mashkull që shfaqet në video Ajo ka qënë gjithmonë e hapur kur flitet për dashurinë. Dhe duket se Paris Hilton po ndryshon këtë mënyrë...

Edona James numëron ditët e fundit? E dhimbshme, kështu e ka bërë kanceri...

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare. Edona u bë e njohur kur në moshën 23-vjecare, bëri një operacion të thellë për tu shndërruar...

Me shumë krenari aktori i famshëm thotë se është kosovar, shikoni nga vjen...

Aktori Kivanç Tatlitug ka ripërsëritur edhe njëherë faktin se është shqiptar nga Prishtina. Gjatë një interviste për ÇN turk, aktori Kivanç Tatlitug, i njohur...

Si të bëni 2 milionë ndjekës në Facebook?! Merrni LEKSIONE nga Ermal Mamaqi

Personazhi i njohur që ka më shumë ndjekës në Shqipëri në rrjetin social Facebook, është Ermal Mamaqi, aktori i humorit që tashmë drejton një...

I bleu apo dhuratë! Rita mbushet me diamantë (Foto)

Rita Ora e cila çdo ditë sjellë gjëra interesante nga jeta e saj, herë nga puna, e herë nga pushimet dhe daljet e saj...

Vajza e Nysret Muqiqit me poza tejet joshëse

Albiona Muçiqi gëzon një famë falë babait të saj, këngëtarit Nysret Muçiqi.Albiona pëlqen fotografitë dhe bukur shpesh edhe ekspozohet në rrjetet sociale.Ajo është shumë...

Këngëtarët shqiptarë me emra arti, nuk do t’i besoni emrat e tyre të...

u i njihni nga ekrani me emrat e tyre të artit dhe mendoni se Noizy apo 2 Ton janë reperat tuaj të preferuar, por...

Mihrije Braha e shkel ligjin me dy duar, rrezikon jetën për poza seksi...

Mihrije Braha është këngëtare e cila për vite të tëra i ka dhënë hite të shumta tregut muzikore vendor. Ajo pëlqehet edhe për mënyrën se...

Big Mama reagon: Nuk kisha kancer, jam shëndosh si molla

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Big Mama ka disa ditë që ka qëndruar në Turqi për shkak të gjendjes së saj shëndetësore. Për të u...

Klaudia Pepa, sërish nudo!

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në Instagram një foto tejet provokuese të realizuar nga fotografi Renuar Locaj. Në këtë foto ajo shfaqet...

Video/ E pazakontë, e dënuara për vrasje konkuron në “The Voice of Albania”

Një aplikim jo i zakonshëm është bërë këtë sezon në spektaklin e The Voice of Albania, ku një ish e dënuar për vrasje ka...

DUA LIPA ME KREACIONET E KREATORES NGA KOSOVA NË NEW YORK

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa ka shpërndarë një video ku shihet të ketë veshur çorapet e gjata me dizajn të Lirika Matoshit, e...

Kur bëri për herë të parë seks Behgjet Pacolli? (Video)

Ai në emisionin #meShukin ka folur hapur për herën e parë të marrëdhënieve seksuale të tij me një femër. Dëgjojeni rrëfimin e Pacollit. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=uS7YT62gp6w?start=1017]

‘Çka m’bane’ thotë Edona Llalloshi (Foto)

Këngëtarja Edona Llaloshi është në prag të publikimit të këngës së re. Ajo ka incizuar këngën tashmë ka mbaruar edhe xhirimet e klipit. Në Instastory, këngëtarja...

Pse e shtyu dasmën Big Mama?

Big Mama ka pasur që të martohet së shpejtiKëngëtarja dhe prezantuesja Besjana Kasami, e cila në opinion njihet si Big Mama, pritet që së...

Enca e “shkel” sërish, ja çfarë bën me gjoksin (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia vijon turin e saj të koncerteve në qytete të ndryshme. Këtë herë ajo ka publikuar një video në profilin e saj në...

Rrëfehet Albërie Hadergjonaj: Kam oferta nga djem të rinj, por ….

Në emisionin e përjavshëm në Kosovë Show mysafire e radhës ishte këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Albërie Hadërgjonaj foli për karrierën dhe për jetën e saj private. Ajo...

Tuna vazhdon të tregon përkushtimin e saj si nënë (Foto)

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh...

Ja çfarë veture ka Afërdita Dreshaj (FOTO)

Të gjithë nga ne e dimë se ‘Amerikanët’ dhe banuesit në Amerikë janë besnik të makinave që prodhohen në atë shtet por kështu nuk...

Pjesmaresit ne X Factor ngushllime për vdekjen tragjike te Ergi Dini.Ja çka shkruan...

Pjesemaresi tetovare ne X factor AlbaniaLeotrim Zejnullahu shkruan  ne faqen e tij ne Facebook:Ja kshu sic e shifni ne foto ashtu edhe kemi ndejt...

Ekskluzive! ‘O sa mirë’ edhe me një aktore, ajo do të jetë gruaja...

‘O sa mirë’ aktualisht është seriali më i shikuar shqiptar. Trupës së aktorëve pas bukuroshes pejane, Arta Nitaj, do t’i bashkohet edhe një modele e...

Iva Aliko i ”shokon” të gjithë, pa të brendshme në Zonë e Lirë...

Një nga modelet e njohura të ekranit Iva Aliko ishte e ftuar mbrëmjen e së Premtes në Zonë e Lirë me moderator Arian Canin....

Detajet/ Flor Mumajesit i dogjën makinën 50 mijë euro pas ndarjes nga Elvana...

Një muaj pas prishjes së lidhjes më të përfolur të showbiz- it, Flori Mumajesit dhe Elvana Gjatës, kantautori i njohur u bë objekt i...

Rita Ora: vendlindja ime Kosovë, po vij në shtëpi! (VIDEO)

Ylli i muzikës duket shumë e emocionuar për pjesëmarrës në koncertin më 17 shkurt. Në një postim të fundit të shoqëruar edhe me një...

Dukesha del topless, ja sa paguan princi që paparazzi të dënohet

  Në vitin 2002 Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, doli topless në një plazh të Francës ku kishte shkuar me pushime. Fotot e saj topless u...

Bleona e ‘detyron’ qenin të pijë birrë, ja si reagon ai

Bleona Qereti është shfaqur në disa video të fundit në Instastory. Ajo shihet së bashku me qenin e saj, të cilin duket se e trajton...

Aziz Salihu po bëhet gjysh (Foto)

Monika Salihu, vajza e tij e madhe ani pse asnjëherë nuk bëri dasmë tash e një kohë bashkëjeton me dashnin e jetës së tij,...

Teta Gjylë një përshëndetje me ‘spec’ për shoqen e saj Sevdien (Video)

Teta Gjylë shpesh e ngacmon shoqen e saj Sevdien duke e thumbuar me fjalë, shkruan lajmi.net Këtë gjë e ka bërë edhe njëherë përmes...

Naim Abazi gjunjëzohet para Gjyste Vulës (Video)

Naim Abazi dhe Gjyste Vulaj kanë dhuruar spektakël në xhirimet e vitit të ri.   Ka dy ditë që xhirimet e programit festiv në RTV 21...

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa seksi duket edhe...

Do t’ju duket e çuditshme nëse do t’ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja, Lepa BrenaLepa Brena (Fahreta Živojinović) ka...

Fotografi të Adelinës që i çmendën të gjithë

Vetëm shkruani emrin e saj në google dhe menjëherë do t’ju shfaqen qindra imazhe të këngëtares Adelina Ismaili, që s’ka pikë dyshimi që ishte...

Edhe motra e Ritës nxjerrë gjoksin (Foto)

Motra e Ritës, Elena, është shumë aktive me rrjetet sociale. Ajo në Instastory ka hedhur një foto, ku ka nxjerrë pak nga gjoksi i saj. Me...

Stresi shpëton nga zjarri fëmijën 11-muajsh

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=taVJqjUmJ6w] Shpesh kemi dëgjuar në lajme për të vetëm kur nxjerr ndonjë këngë të re apo për ndonjë skandal. Por kësaj here, rreperi Arkimed...

Kjo është Oriana, e dashura seksbombë e një futbollisti të famshëm (FOTO)

Paulo Dybala duket se i ka dhënë lamtumirën Antonella Cavalierit dhe tashmë është në një marrëdhënie me Oriana Sabatinin. Në Argjentinë janë të sigurt se...

Rita Ora feston ditëlindjen krah një aktori shqiptar (Foto)

Shohim shpesh në rrjete sociale që personazhe të ndryshme të shoubizit bëhen bashkë në evente të ndryshme jashtë vendit apo ndjekin koncertet e njëri-tjetrit. Këngëtarja...

Aktori turk emocionin Almedën: Të marrësh vajzë nga Shqipëria është si të këpusësh...

Aktori i famshëm turk nuk humbet asnjë moment për ta bërë të lumtur të fejuarën e tij shqiptare. Edhe teksa linin Turqinë për të...

Dorëzohen serbët: Kënga e re e Era Istrefit është “hit” (FOTO & VIDEO)

Duket se "Redrum" po merr të njëjtën famë si "Bonbon". Kanë kaluar pak orë nga publikimi i klipit dhe menjëherë kënga ka shkaktuar reagimin...

Fotoja provokuese e Rita Orës

Të pëlqyera e më stil, por shumë herë edhe pa komplekse janë disa nga yjet e muzikës, në mesin e të shumtave është edhe...

Rita Orën me këtë stil se keni parë (FOTO)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka vazhduar me paraqitjet e saj të veçanta nëpër media. Së fundmi ajo është paraqitur me një stil...

Modelja serbe ‘shigjeton’ Icardin (Foto)

Bojana Krzmanoviç, apo thjesht Bo, siç i pëlqen ta thërrasin, është një nga modelet më të njohura ballkanase dhe ka përfunduar shpesh në kopertinat...

Gruaja e Medës shfaqet totalisht pa grim (FOTO)

Meda është njëri ndër artistë më të ndjekur dhe më të dashur për publikun. Ai është i martuar me Lulen dhe kanë katër fëmijë. Së fundmi familja e Medës...

Adriana Lima kapet mat duke u puthur me të dashurin e ri (FOTO)

Modelja e famshme, Adriana Lima kësaj radhe është zënë në flagrancë. Lima duket se ka nisur një romancë dashurie me Matt Harvey, me të cilin...

NDARJA E ÇMIMEVE “OSCAR” NË FOTO

Ceremonia e sivjetmë, e 89-të me radhë, të cilën e organizon Akademia Amerikane e filmit, Oskar, u mbajt mbrëmë në teatrin Dolby në Los...

Në klipin e ri Dua Lipa ecën mbi ujë, ja si e krijoi!

https://www.facebook.com/dualipaofficial/videos/1909733209290160/ Ajo ‘theu’ ligjet e zikës sikur magjistari i njohur Dynamo, duke ecur mbi ujë në klipin e ri. Por Dua Lipa nuk është magjistare,...

Schwarzenegger: Kur shoh trupin tim, me vjen për të vjellë

Ai është një nga meshkujt që u bë i pasur dhe i famshëm falë fizikut të tij, por duket se aktori nuk ka aq...

Këmbët seksi të Dorina Gegiçit (Foto)

Modelja nga Shqipëria, Dorina Gegici vazhdon të sjellë poza provokative. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka shpërndarë një foto ku në pah janë...

15 vjet nga hiti “Ushtari i Rrugës”, mendohet të rikthehet si remiks? (Video)

https://youtu.be/9m3HeYt675k Ka 15 vjet që prej se u lansua një nga hitet më të mëdha të asaj kohe, por që i ka mbijetuar viteve dhe...

Beatrix Ramosaj tregon pse i ka dhënë fund dashurisë

E ftuar në emisionin “Thumb” këngëtarja Betriax Ramosaj është pyetur rreth ndarjes së saj me të dashurin. Ajo nuk ka dashur të shprehet se kush...

Bebe Rexha sjell një vallëzim sensual në ditëlindjen e saj (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, ka festuar dje (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 28-të. Me këtë rast ajo ka marrë...

Nuk e beson sa vjeç është Kerimani

Një “Keriman” krejt ndryshe.Aktorja turke Nursel Kose, e njohur si ‘Keriman’ nga seriali “Paramparça” ose “Fate të kryqëzuara”, serial ky i cili po pëlqehet...

Dashuria e re e Soni Malajt, kush është djali beqar që llaston mamin...

Gjithmonë pranë, në paskuintat e një koncerti apo festivali, në biznesin e tyre të përbashkët (një nga lokalet e rrjetit të famshëm “Sophie”), apo...

Albatriti bëhet baba për herë të parë (Foto)

Këngëtari Albatrit Muçiqi ka marrë epitetin prind për herë të parë, bashkëshortja e tij Egzona ka lindë vajzë. <a href='http://ads.lajmi.net/new/ads/www/delivery/ck.php?n=a8d42f05&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'><img src='http://ads.lajmi.net/new/ads/www/delivery/avw.php?zoneid=78&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&n=a8d42f05' border='0' alt=''/></a> Lajmin e...

Ingrit Gjoni vjen më seksi se kurrë në setin e ri veç në...

Ajo është një nga këngëtaret më të pelqyera shqiptare, shkruan gazetablic.com Por, Ingrit Gjoni ia ka anën edhe kur ka të bëj me realizime tjera,...

Fakte nga jeta e Marylin Monroe 55 vjet pas vdekjes

Marylin Monroe, ylli më i famshëm i botës kishte marrë overdozë ilaçesh qetësuese, në moshën 36-vjeçare. Që atëherë, zërat dhe teoritë në lidhje me...

Kështu e nis ditën Enca (FOTO)

  Këngëtarja Enca Haxhia ka zbuluar një detaj nga përditshmëria e saj në mëngjes. Ajo ka publikuar një foto në Instastory shihet se ajo kishte përgatitur...

Publikon këngën e re të Era Istrefit, arrestohet pronari i kompanisë “On Air...

Policia e Kosovës ka arrestuar njërin nga themeluesit e kompanisë “On Air Music” Kushtrim Morina i cili akuzohet për cenim të të drejtave të...

Ronela Hajati tërheqëse në klipin e ri krahas Adrian Gaxhës (Foto)

Ronela Hajati së shpejti do të publikojë këngën e saj të re. Këngëtarja kësaj radhe ka zgjedhur të bashkëpunojë me këngëtarin shkupjan Adrian Gaxhën. Bukuroshja, e...

Dafina Zeqiri shtrihet në spital…(FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas shumë kohësh është kthyer në Kosovë. Ajo ka filluar të mbajë koncerte brenda dhe jashtë vendit si dhuratë për fundvit, shkruan lajmi.net. Por,...

Vedat Bajrami i “shkuan” dhëmbët dëm shkaku i bakllavas (Foto)

Fitër Bajramin po e festojnë kudo shqiptarët dhe bashkë me të edhe po bëjnë edhe urata të shumta. Edhe shumë personalitete të njohura shqiptare dhe...

Kjo është vila luksoze e Naimit dhe Mihrijes (Foto)

Ata janë një nga çiftet më të njohur, jo vetëm për karrierën e tyre, por edhe për historinë e dashurisë. Mihrie Braha dhe Naim...

Jennifer Aniston drejt ndarjes

Pas Brad Pitt dhe Angelina Jolie, edhe çifti Jennifer Aniston-Justin Theroux po shkojnë drejt ndarjes. Sipas “In Touch”, Aniston është e pasigurtë për këtë lidhje...

Rihanna ndau shtratin me 11 sportistë, shikoni se kush janë ata (FOTO)

Rihanna është një prej këngëtareve që gjithmonë bën bujë të madhe në mediat botërore sa herë që flitet për jetën private. Së fundi, këngëtarja...

Noizy kapet ‘mat’, ja kush është femra që e shoqëron kudo

Reperi Noizy duket se është kapur mat me një femër super seksi, do habiteni se kush është ajo… Noizy më parë ka postuar një foto...

Beyonce fiton në minutë, aq sa fiton një shqiptar në një muaj …

Revista prestigjoze “Forbes” shpalli këtë fundvit edhe listën e artistëve më të pasur në glob, listë e cila kryesohej nga Beyonce me të ardhura...

VIDEO/ Kush është djali nga Tetova që bëri bujë me ‘Llom, Llom’?

Rreth 3 javë më parë, Faton Islami publikoi në You Tube këngën e tij parodi të titulluar “Llom Llom”, një version humoristik i këngës...

Ja si i ruan format nëna e Norës dhe Erës (FOTO)

Duket se këngëtaret Istrefi e kanë gjenetike pamjen dhe trupin e tyre Të gjithë e njohim këngëtaren e dikurshme Suzana Tahirsylaj – Istrefi, është nëna...

Vejusha e Hugh Hefner, nxjerr në shitje vilën miliona dollarshe

E veja e Hugh Hefner, Crystal, e ka nxjerrë shtëpinë e Hollywood Hills, e trashëguar nga burri i saj i vdekur në shitje për...

Rrushi ndihmon në parandalimin e këtyre dy sëmundjeve vdekjeprurëse

A i dini vetitë e rrushit? Rrushi si i freskët ose i shtrydhur është frutë që ndihmon në parandalimin e sëmundjeve të zemrës dhe kancerit. Antioksiduesit...

‘Shans nuk ki’ nga Meda kalon një milionëshin e parë (Video)

Nuk është bërë akoma një javë që kur këngëtari Meda lansoi këngën e re ‘Shans nuk ki’. E kjo baladë u pëlqye shumë nga fansat...

“New Rules” i Dua Lipa, mbi 101 milionë klikime për një muaj

Këngëtarja e famshme Dua Lipa, ka tejkaluar parashikimet kësaj radhe me këngën “New Rules”. Më 7 korrik 2017, pra rreth një muaji më parë...

Ronaldo e tepron me të dashurën e re (Foto)

Cristiano Ronaldo duket se është dashuruar marrëzisht në bukuroshen Georgina Rodriguez. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez duket...

Morena Taraku përfundon në spital, ja arsye pse…!

Këngëtaren e njohur, Morena Taraku, duket se vizitat e aktivitetet e shumta e kanë lodhur jashtë mase shumë duke e bërë kështu që të...

Djali në foto, sot është këngëtar shumë i njohur (Foto)

Ai me ndjekësit e tij në Instagram e ka ndarë një foto të shkëputur nga arkiva, shkruan lajmi.net Korabi përkrah fotos së postuar tregon se...

Gruaja e Enver Hoxhës i shkruan Rezarta Shkurtës: Të dua fort

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një kujtim që e ruan prej 5 shkurtit të vitit 2015. Bëhet...

Seriali ”House of Cards” nis xhirimet këtë vit

 Pas skandaleve të Kevin Spacey fati i ”House of Cards ”u bë i pasigurtë, pasi producentët e hoqën nga seriali. Por fansat e serialit mund...

Rita Ora mbulon fytyrën, por shfaq gjoksin bombastik

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram. Ajo publikon mjaft shpesh fotografi dhe video,...

Ku janë sot fituesit e edicioneve të kaluara të Big Brother Albania

Spektakli Big Brother Albania ka hyrë në javën e tij të tretë. Tashmë të gjithë i kemi krijuar disa ide për personazhet apo konkurrentët...

Bella Hadid topless… me qenushin

Bella Hadid po prezanton në botën e modës dhe qenushin e saj të ri. Stilisti Mimi Cuttrell ka postuar foto të Bella, topless në...

Ishulli Sokotra bukuri e rrallë si të ishte tokë alienësh

Të shkelësh në ishullin Sokotra është si të kalosh hapin në një tokë alienësh. Ky vend është një nga konturet më të izoluara të...

Bebe Rexha krah këngëtarit të famshëm

Bebe Rexha do të jetë e ftuara special në turneun ”24 Magic World Tour” të këngëtarit të famshëm Bruno Mars. Fituesi i gjashtë çmimeve në...

VETËM NJË NATË PAS PUBLIKIMIT ALBUMI I DUA LIPËS I PARI NË ITUNES...

Dua po shijon sukseset e para të albumit debutues. Albumi, i këngëtares me prejardhje shqiptare Dua Lipës, po qëndron i pari në iTunes në Britaninë...

Krisje mes Albanit dhe Miriamit? Flet babai i këngëtares

Pak ditë më parë këngëtarja Miriam Cani ka festuar ditëlindjen. Mirëpo partneri i saj Alban Skënderaj nuk e ka uruar atë me një dedikim...

Janë më të mëdha seç duhet

  Është “aseti” më i famshëm i saj, por e pasmja e jashtëzakonshme e Kim Kardashianit është “më e madhe seç duhet”. Ky është mendimi i...

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet me një tjetër vajzë

Ka shkëlqyer në ceremoninë e Grammy Awards ku u shfaq me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur, dhe me flokët bjondë të...

Era Istrefi pothuajse topless në Rumani (FOTO/VIDEO)

https://youtu.be/lgvlPM1dH08 Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në skenën e “Untold Festival” në Rumani. Sic shihet nga video, Era ka...

Iggy Azalea dhe i dashuri me skena erotike në publik (Foto)

Por, nga atje Iggy Azalea dhe i dashuri i saj janë kapur në një moment të sikletshëm teksa po shijonin puthjet e njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net Këngëtarja...

Ja çfarë kafshe mbanë në shtëpi Remzie Osmani (Foto)

Ndoshta nuk e keni ditur por edhe këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani adhuron kafshët. Ajo bile tashmë mbanë një të tillë brenda në shtëpi,...

Himnin e Lëvizjes BESA e krahasojnë me himnin e STUPCAVE (VIDEO)

https://youtu.be/BHzKgz0dvoc Deputeti i Lëvizjes BESA, Zekirja Ibrahimi që e tha në Kuvendin e Maqedonisë  himnin kombëtarë e krahasojnë me himnin e humoristëve të njohur Stupcat. Pasi...

Ylli i “Despacito-s”, i bukur?! Por a e keni parë gruan e tij?...

Përveç këngës Fonsi, bëri për vete shumë femra me dukjen e tij. Por “fatkeqësisht” bukuroshi nga Puerto Ricko është i martuar.Gruaja e tij quhet...

Genta pëlqen flirtet, jo lidhjet serioze

Që nga ndarja me Milot Binakaj, Genta Ismajli nuk ka filluar një lidhje serioze   Duket se ndarja me Milotin e Genta Ismajlit ka lënë gjurmë...

PADI KUNDËR GETINJOS DHE MOZZIK – MUND TË DËMTOHEN ME 1.5 MILION EURO

Shtëpia diskografike “On Records” ka ngritur padi kundër dy reperëve Gramoz dhe Getoar Aliu, dhe kërkon dëmshpërblim prej një milion euro e gjysmë (1.500.000)...

Ariana Grande mban koncert kushtuar viktimave

  Pop ylli amerikan Ariana Grande do të mbajë koncert humanitar të dielën në qytetin anglez Mançester, kushtuar viktimave të sulmit vetëvrasës të javës së...

Kjo është arsyeja se pse i tha Bebe “Fuck You” Donald Trumpit (Video)

Këngëtarja shqiptare në SHBA ka bërë një deklaratë të fuqishme në një koncert mbrëmë duke e sharë Donald Trump. Ajo e ka fyer atë duke...

Çifti i famshëm turk nuk i shpëton dot gazetarëve, ja çfarë ndodhi në...

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen janë ndër çiftet më të përfolur të këtij viti në Turqi. Së pari për sukseset e tyre në kinema,...

Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO

Vëmendja nga Azia ndaj ekipeve italiane është rritur së tepërmi vitet e fundit, sidomos ndaj dy skuadrave të Milanos. Mes miliona tifozëve nga Kina, një...

Damiano thyen rregullat e Big Brother, takohet me miqtë jashtë shtëpisë?

Reality-show “Big Brother” njihet thuajse në të gjithë botën si një program që ka një fshehtësi dhe një izolim të niveleve më të larta...

Këta janë baballarët më të përkushtuar të estradës shqiptare (Foto)

Këngëtarët e famshëm shqiptar përveq se janë treguar të suksesshëm në karrierë, ata duket të jenë edhe baballarë shumë të përkushtuar. Ata përveç përkushtimit që...

‘Kemali’ paguhet me shuma marramendëse për dy reklama (FOTO)

Aktori turk, Burak Ozçivit, i njohur te ne me rolin e tij si “Kemali” në serialin “Dashuri e Pafund” ka arritur një marrëveshje me...

Chloe Khan shfaqet tejet provokative (Foto)

Ylli televiziv Chloe Khan ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është paraqitur në një palë bikini të ngushta. Ajo ka postuar disa poza në...

Linda Rei lakuriq, veprime të turpshme me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës (Foto...

Pas këtyre fotove mund të themi me plot gojën se ajo është transgjinorja e parë që ka thyer tabu në Shqipëri. Linda Rei sapo i...

GEORGE CLOONEY BËHET BABA I BINJAKËVE

George dhe Amal Clooney janë bërë zyrtarisht prindër, pasi që sot gruaja e aktorit solli në jetë një vajzë dhe një djalë. Çifti fëmijët e...

Arrestohet Genta Ismajli? Kësaj here e teproi (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli, ishte bërë temë diskutimi para disa muajsh kur kishte publikuar fotografi me armë. Kjo për policinë përbën një shkelje dhe për këta...

Ariana Grande (Foto Lajm)

TEMAT: ARIANA GRANDE

E pa besueshme sa ka ndryshuar Merita Halili (Foto)

Këngëtarja tiranase Merit Halili është një zë i pa krahasueshëm, këngëtare që i ka dhënë shumë muzikës popullore shqipe, duke e kënduar e kuktivuar...

Kur bashkohen dy bukuroshet shqiptare më të njohura të stilit (Foto)

Nuk e dimë pse, por ato të dyja bashkë në një foto janë një e papritur. E bukur. Me profile krejt të ndryshme, por me...

Dua Lipa flet për vështirësitë e të jetuarit vetëm

Edhe pse nuk shkoi gjithçka siç ishte planifikuar, 21-vjeçarja thotë se ka mësuar shumë gjëra në jetë të cilat njerëzit mund t’i mësojnë vetëm...

Greka Koçi: Femrat janë qesharake kur kërkojnë të drejtat prej meshkujve

Greta Koçi para pak ditësh publikoi projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Genc Prelvukajn. “Nuk ka dashni”, titullohet kënga më e re e...

Martesa e dështuar e ‘Gumus’, arsyeja që i shkatërroi martesën aktores turke

Aktorja simpatike Songul Oden , ose siç njihet tek ne, ‘Gumus’, i ka dhënë fund martesës së saj në tetor të vitit 2016, ndërsa...

Getoar Selimi peson aksident komunikacioni /Foto

  Kengetari Getoar Selimi kasuar aksident ne Tirane. Nga foto shihet se asgje nuk eshte serioze vetem deme te shkaktuara ne veture ndersa i vete eshte...

Modelja amerikane “ngushëllon” beqarët”

Modelja amerikane e Play Boy-t, CJ Sparxx ka postuar një set shumë ‘të nxehtë’ fotografik, në ditën e Shën Valentinit.     29-vjeçarja ka ‘ngushëlluar’ të gjithë...

Angelina Jolie vazhdon të mrekullojë botën

Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie zhvilloi një vizitë në kampin e Zaatarit në Jordan, dhe zgjodhi që të marrë me vete edhe dy fëmijët...

Vajza e këngëtares shqiptare ka vendosur të ju çmend! (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj emri i vajzës bukuroshe të këngëtares së njohur të estradës sonë, Alberie Hadërgjonaj. Ajo ka një fytyrë engjëllore dhe një trup tejet seksi,...

Shkurte Gashi: Për hyrë të dashurisë do të tërhiqem nga kariera

Ka vjet e vjet që është përpjekur të ndërtojë karrierë dhe ia ka dalë me sukses. Por në mes të dashurisë dhe këngës kë do...

Rita Ora nje nate romantike per ditelindje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora festoi dje ditëlindjen e saj. Teksa feston në Dubai Rita ka postuar një foto me një mashkull që nuk...

Këngëtarja shqiptare publikon foto intime me të dashurin (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka bërë një postim të veçantë me dedikim për të dashurin e saj. Ajo sot feston dy vjetorin e lidhjes me të...

Elton Deda në Gjykatë

Gjithnjë teriqet vëmendja teksa sheh personazhet e njohura në dyert e gjykatës. Kështu ka ndodhur edhe këtë rast teksa këngëtari i njohur Elton Deda...

Nuk ka më ‘bad boy’, së shpejti Stresi martohet!

Arkimend Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi, etiketohet shpesh si “bad boy”. Por sot në studion “Rudina” reperi ka rrëfyer një tjetër...

Shikoni si reagon Julia Roberts kur takon Cristiano Ronaldon

Këtë fundjave, Julia Roberts ka përjetuar nga afër emocionet e ndeshjes “El Clasico”. Aktorja e Hollywood ka qenë e ftuar speciale e Real Madrid për...

Arrin 11 milionë ndjekës, Rita Ora feston me foto të nxehtë

Rita Ora ka festuar arritjen e 11 milionë ndjekësve në Instagram në mënyrën që ajo di më mirë, – me një foto të nxehtë. Ylli...

Këngëtarja: Kam 15 video duke bërë seks me politikanë

Këngëtarja serbe Natasha Shavia ka deklaruar se me të gjithë meshkujt që ka bërë marrëdhënie seksuale ka videot përkatëse dhe këto video i ka...

E dashura 18 vite më e re e Leonardo DiCaprio me bikini

Nina Agdal, e cila një lidhje 6 mujore me Leonardo DiCaprio, ka vërtetuar përmes setit të ri fotografik pse i ka tërhequr vëmendjen fituesit...

Miss Italia do ju tërbojë fare: I heq mbathet dhe tregon zogun 100%

Ish miss Italia Mara Morelli ka “çmendur” të gjithë meshkuj pasi ka vendosur të tregojë dhe të dalë ashtu siç e ka bërë nëna. Ajo...

Pozon nudo në tempujt e lashtë të Egjiptit, modelja futet në burg

Një modele ‘e frymëzuar nga Kleopatra’ përfundoi në burg pasi pozoi nudo të realizuara në tempujt të lashtë të Egjiptit. Marisa Papem udhëtoi...

Çifti më i përfolur në showbiz vjen për herë të parë në bashkëpunim

Çifti më i përfolur i showbiz-it, Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar ‘S’ka inatë.’ Të dy janë muzikantë...

FOTO/ Plas në publik mes Ermalit dhe Amit: “Kujdes me shalët…Derr aty…”

Ermal Mamaqi nuk mund të qëndrojë pa komentuar në asnjë nga postimet që bëjnë VIP-at dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për Amin,...

Kjo vajzë e vogël, sot është ndër femrat me të suksesshme që ka...

Ambasadorja kosovare në SHBA, Vlora Çitaku, është pa dyshim njëra ndër femrat me të suksesshme që ka Kosova. Edhe ajo këto ditë pothuajse si çdo...

Shkenda Dubova nuk pati guxim për ‘Trileqe’

Mirëpo, këngëtarja seksi në një bisedë për Reload të RTV Dukagjnit ka theksuar se “nuk pati guxim të jetë pjesë e këngës, duke thënë...

Kthehet në skenë Ledina Çelo, prezanton festivalin në RTSH

Këngëtarja Ledina Çelo do të rikthehet si prezantuesja e edicionit të 55-të te Festivalit të Këngës në Radiotelevizionin Publik Shqiptar. Ajo do të prezantojë në krah...

FOTOT/ 12 aktorë të famshëm që ndryshuan trupin me palestër për shkak të...

Janë 12 aktorë të njohur të botës hollivudiane të filmit, të cilët me kërkesë të regjisorëve kanë ndryshuar trupin e tyre me seanca intensive...

Kur Adelina Ismaili ishte në “Big Brother Albania” por banorët nuk e njihnin!...

Ishte edicioni i parë i “Big Brother Albania” dhe një ndër më të shikuarit. Në natën finale të këtij edicioni ishte e ftuar speciale këngëtarja...

RRINI TE KYQUR

0FansaPëlqeje
95NdjekësitNdjek
958NdjekësitNdjek
1NdjekësitNdjek
291NdjekësitNdjek
27AbonentëAbonohu
Close