Celta Vigo – Man Utd, gol i “çmendur” (FOTO+VIDEO)

Në ndeshjen që luhet sonte në kuadër të garave të ndeshjeve të Europa Ligës ndërmjet Celta Vigos dhe Man. Utd, u shënua një gol mjaftë i bukur.
Marcus Rashford ka kaluar Manchester Unitedin në epërsi ndaj Celta Vigos, shkruan portali Antpress.mk.
Me këtë gol skuadra e Mourinhos ka fituar një garancë dhe rehati më shumë, pasi ka ndeshjen e dytë për ta zhvilluar në shtëpi pas një jave në Old Trafold.
Ndiqeni super golin e shënuar nga talenti anglez nga godtija e dënimit./portali Antpress.mk/
https://www.youtube.com/watch?v=7PFSJhyEOgc