Çfarë loçke! Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet (Foto/Video)

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushina, është pa dyshim një prej modeleve më mahnitëse në botë sot.
Fotografitë që ajo publikon në Instagram (si dhe një video e realizuar për revistën SI Swimsuit) e mbështesin më së miri këtë pohim, shkruan Antpress
Femër fantastike!