Cila eshte shtatzene Tuna apo Elvana?

Nga ngjarja e mbremshme ku ishin te ftuar kengetaret ne darken e famshme u perfol shume. Njeher u fol se Tuna eshte shtatzena me vellaun e Robert Berishes, Patrisin  dhe njekohesisht kunate me Nora Istrefin, pastaj u perfol se edhe Elvana Gjata eshte shtatezene, por ende asgje nuk eshte e sigurt. Pritet ne vazhdimesi te shihet sa qka pritet nga keto dy kengetare te famshme te estrades shqiptare.