Çka i bëri Ledri Vula Dafinës, Tunes e Duas derisa ishte në lidhje me to?

Ledri është bukuroshi i muzikës vendore. Ai ka qenë në lidhje me disa femra të njohura, përfshirë këtu Tunen, Dafina Zeqirin e Dua Lipen, shkruan “Kosovarja”.

I gjatë, me trup të mirë dhe me tipare prej zeshkani tipik, ai i ka thyer zemrat e mijëra vajzave që e ndjekin me vëmendje maksimale. Ledri është ndër meshkujt më të ndjekur në rrjete sociale dhe janë vajzat ato që nuk ndalen së komentuari fizikun e tij.

Sigurisht që shumë femra vazhdojnë ta lakmojnë, derisa lidhja e tij me Adelen mbetet në pikëpyetje, shkruan “Kosovarja”.