Çka kanë të përbashkët Januzaj, Ronaldo e Neymar? (Foto)

Cristiano Ronaldo, Januzaj dhe Neymar Junior festojnë sot ditëlindjen
Ylli shqiptar i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, i cili është i huazuar te Sunderlandi, feston sot 22 vjetorin e lindjes. Në po këtë ditë, ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mbushi 32 vjet, derisa edhe Neymar feston në të njëjtën ditë me shqiptarin e portugezin, shkruan Gazeta Express.

Këtë janë lojtarët që kanë ditëlindjen me 5 shkurt: