Cozman tallet keqazi me “zogun” e Tunës, ja çfarë i thotë në Instagram (Foto)

 

Rreperi kosovar Cozman dhe këngëtarja Altuna Sejdiu qëndruan sëbashku për plot 4 vite dhe pasi historia e tyre mbaroi asnjëri prej tyre nuk deshi të komentonte mbi ndarjen

Në javët e para pas ndarjes, Cozman i dedikonte asaj postime të cilat përshtateshin me situatën në të cilën ata ndodheshin. Në këto postime ai tregonte se ishte i dëshpëruar për të, por mesa duket gjithçka ka ndryshuar

Ai ka postuar një foto pak pas mesnate që me shumë mundësi ia ka dedikuar Tunës, e cila është bërë nënë disa ditë më parë.

Rreperi i grupit “BabaStars” ka qenë duke parë filmin “Angry Birds” dhe në përshkrim të fotos ka shkruar “Angry Birds…. If u know, u know”.