Dasma e Getit dhe Marinës shumë pranë / E zbulon mamaja e Marinës përmes urimit

 

Bukuroshja e ekranit të Top Channel feston sot ditëlindjen. E nëdrsa urimet e  para mbërritën për Marinën që në mesnatën e ditës së sotme,  ata që u kujdesën të parët për të bërë urimet e tyre në rrjetet sociale, sigurisht që ishin njerëzit e saj më të dashur.

Geti partneri i Marinës, paralajmëroi dashuri të përjetshme, përmes urimit të tij, po ashtu edhe Luana, moderatorja e ‘Pa Limit’ ishte siguruar që të përzgjidhte fjalët më të bukura për t’i uruar ditëlindjen motrës së saj, shkruan Syri.net

Por ndërkohë që  Geti e urojë më këto fjalë  partneren e tij: Urime ditëlindjen jeme, kena me u plak bashk”,.

Shikojeni pak urimin që ka bërë mamaja e moderatores:

‘Faleminderit Zotit! Pata fatin te jem nane e previligjuar ! Ne zemren time kam te skalitur qe ma shkelqejne jeten Ti je ne kulmin e ketij shkelqimi Zemra ime ne kete ditlindje! Edhe pse ne vigjilje te kesaj foto qe po postoj … prap shikimi yt art ne zemren time! Fryma ime , jeta ime gezofsh edhe 100 pranvera te tjera ‘

Ndërsa përmes urimit të saj , mamaja e moderatores së bashku me foton ku Marina shfaqet e veshur me fustan nusërie, mamaja  e saj duket se paralajmëron martesën e të bijës së shpejti.

Image