Dasma përfundon në sherr masiv për shkak të fotove

Ky është momenti tronditës kur lokali i dasmës zhytet në kaos të përgjakshëm. Përleshja ka shpërthyer midis familjes së dhëndrit dhe asaj të nuses.

Pamjet tregojnë se si mysafirët përleshen me grushte, sende të tjera si shishe e deri me karrige.

Incidenti besohet se ka ndodhur në Toronto të Kanadasë. Raportet tregojnë se lufta u nxit nga ish-dashuri i gruas, i cili ka treguar fotografi të nuses duke kryer marrëdhënie seksuale me të.

3b96699700000578-4060580-image-m-19_1482461592225