Dasmë e çuditshme! Nusja fton mysafirët t’i prekin gjoksin (VIDEO)

Video:

 

Kjo video ka marrë miliona shikime në rrjetet sociale, pasi nusja është filmuar teksa fton mysafirët t’i prekin gjoksin, qofshin femra apo meshkuj.

Përveçse i lejon meshkujt të kënaqen me gjinjtë e saj, nusja nuk i lë edhe pa përqafuar dhe pa bërë fotografi.

Ndërkohë në videon e çuditshme dhëndri nuk duket gjëkundi.