Demolohen edhe dy shtabe regjionale të LSDM-së

Mëngjesin e sotëm janë demoluar edhe dy shtabe regjionale të LSDM-së, kësaj rradhe kanë pësuar shtabet në Karposh të Shkupit dhe në Manastir, transmeton Gazeta Express.

Janë thyer të gjithë xhamat e dritareve dhe u është demoluar inventari.

Nga policia thonë se po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e rasteve.