Detaje nga tërmeti ne Shkup, qytetaret te shqetsuar largohen nga banesat

Mengjesin e sotshem eshte ndier termet me magnitude prej 4.0 shkalle. Kjo ka bere qe shumica e qytetareve te Shkupit jane shqetesuar dhe jane larguar nga banesat e tyre nga friga se mos te perderitet edhe nje termet tjeter./Antpress