Djali i çiftit Beckham publikon këngën e parë

Djali i vogël i Victoria dhe David Beckham ka publikuar videoklipin e tij të parë me titull “If everyday was Christmas”.

Cruz Beckham, cili në këtë videoklip shfaqet së bashku me vëllezërit dhe motrën e tij. Të gjitha të ardhurat që do të fitohen nga kjo këngë do të shkojnë për organizatën “Make Some Noise” në ndihmë të të rinjve.

nintchdbpict000288282525