Doli pa mbathje në tapetin e kuq? Ajo nuk ishte asgjë para këtyre fotove(+18)

Marnie Simpson është argumenti i ditës në median rozë britanike.

Modelja dhe aktorja doli pa mbathje në tapetin e kuq gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve NTA.

Ajo kishte veshur vetëm një fustan të tejdukshëm pa asgjë poshtë.

Por ajo është mësuar të shokojë publikun me fotot e saj, të cilat i ndiqni më poshtë