Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen në MTV EMA Awards

Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen në MTV EMA Awards

Dy këngëtaret e famshme me prejardhje shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë nominuar për çmime në ceremoninë e MTV EMA Awards që do të mbahet më 6 nëntor në Holandë.

Lipa dhe Rexha janë nominuar në kategorinë për “Depërtimin më të mirë”, ndërsa Rexha është nominuar edhe në kategorinë për “Yllin më të mirë të ri”.

Nga ana tjetër janë Beyonce dhe Justin Bieber ata që prijnë me nominime për çmime.

bebe rexha

dua-780x439