Dua Lipa, e ftuar speciale në turneun e Bruno Mars

 

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është e ftuar speciale në turneun e Bruno Mars.

Ajo e ka bërë të ditur këtë gjë me anë të një postimi në Tëitter ku tregon se është shumë e entuziazmuar, sa e pret me padurim që të këndojë në skenë me të.

Së fundmi, Dua ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e saj të ri ‘My love’ në bashkëpunim me Wale, Major Lazer dhe Wizkid.