Dua Lipa publikon videoklipin e ri

Dua Lipa ka publikuar sot videoklipin e saj të ri, “Room For 2”.

Kënga është pjesë e albumit të saj të parë.

Albumin këngëtarja do ta publikojë në shkurt të vitit të ardhshëm. Albumi do të titullohet  “Dua Lipa”, sepse ai album sipas saj e personifikon atë si artiste dhe si njeri.