Dubai “tronditet” nga biondja seksi e X-Factor (Foto)

Ylli i X Factor Betsy-Blue është shfaqur tejet seksi në fotografit e publikuara nga plazhi në Dubai.

Duke vënë në fokus belin e hollë dhe të pasmet bombastike, biondja dukej se po relaksohej tej mase.

Betsy-Blue, vetëm para pak ditëve ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të