Duka dhe Destani në stadiumin e Shkupit për Realin dhe Mançesterin

Në ndeshjen e Super Kupës së UEFA-së mes ekipeve të Real Madrid dhe Mançester Junajted në Shkup po merr pjesë edhe kryetari i Federatës Shqiptare të Fudbollit (FSHF), Armando Duka dhe Lazim Destani, biznismen dhe president i Klubit Fudbolistik “Shkendija” nga Tetova, njofton Zhurnal.mk

Foton të cilën ekskluzivisht ka siguruar Agjencia Zhurnal, para fillimit të ndeshjes dy protagonistët më me ndikim në fudbollin shqiptar Duka dhe Destani janë parë tek sa kanë shkëmbyer një bisedë për ndeshjen e rradhës midis Shkëndijës dhe Milanit.

Por sonte cili do jetë fitues Duka apo Destani? Tifozë të kujt janë këto dy figura të sportit shqiptar?

ZHURNAL