Dy cjapeve u ngel koka në një kovë, mezi ua heqin (Video/Foto)

Dy cjapeve u ngel koka në një kovë, mezi ua heqin (Video/Foto)

Qesharake: Dy cjapeve u ngel koka në një kovë, mezi ua heqin (Video/Foto)

Në një video që po qarkullon në internet shihen dy cjap të cilëve u ka ngecur koka në një kovë.

Ngjarja ka ndodhur në Nepal, ku sipas videos dy cjapet vetëm endeshin nëpër rrugë me kovë në të, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Për fat të mirë, në ato momente një kalimtar i çastit shkon dhe ia heq atë nga kokat, pasi i pa që po endeshin të pashpresë nëpër rrugë.

Shikoni këtë video dhe do të kënaqeni duke qeshur. Nuk dihet se si ka mundur që dy cjapeve t’u hy koka aty në një hapësirë kaq të vogël. Videon mund ta shihni këtu. /Indeksonline/

TEMAT: