Dy yjet shqiptare shkëlqejnë në ceremoninë e Brit Awards (FOTO)

Të dy këngëtaret kanë qenë në vëmendjen e medieve ndërkombëtare, ku Rita Orën e kanë quajtur si perëndeshë jeshile, kurse Dua Lipën e kanë vlerësuar bashkë me Emeli Sandé si yjet me paraqitjen më të mirë në tepihun e kuq, përcjellë KultPlus.

Rita Ora dhe Dua Lipa kanë marrë pjesë në ceremoninë e Brit Awards, të cilat kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre.
Rita Orën “Daily Mail”, e ka quajtur si perëndeshë jeshile, kurse justjared, Dua Lipën dhe Emeli Sandé i kanë vlerësuar si yjet me paraqitjen më shik në tepihun e kuq.