E bukura Liberta Spahiu pozon topless (Foto)

Prezantuesja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Është fytyra e saj e bukur ajo e cila gjithmonë di të shëndërrit, shkruan Indeksonline. Së fundi, Liberta është shfaqur topless ku dhe është dukur për bukuri.

Kujtojmë se Spahiu gëzon një simpati të madhe në publik./Indeksonline/