E dashura 18 vite më e re e Leonardo DiCaprio me bikini

Nina Agdal, e cila një lidhje 6 mujore me Leonardo DiCaprio, ka vërtetuar përmes setit të ri fotografik pse i ka tërhequr vëmendjen fituesit të çmimit Oscar.

Bukuroshja 24 vjeçare është shfaqur tepër seksi teksa ka pozuar me bikini.

Aktori 42-vjeçar dhe modelja daneze janë parë në fillim të këtij muaji shumë pranë njëri-tjetrit në festën e Jimmy Fallon, të organizuar pas ndarjes së çmimeve Golden Globes.