E dashura e yllit te Realit “çmend” Instagramin (FOTO)

Marina Muntaner, është e dashura e Marco Asensios

Talenti spanjoll, Marco Asensio, ka një të ardhme të ndritur. Ai po shkëlqen këtë edicion me Real Madridin dhe duket se për këtë meritat kryesore i ka e dashura e tij, Marina Muntaner, e cila e motivon 20 vjeçarin.

kdfmfd