E dashura poston foto me një mik në Instagram, Ronaldo “e kërcënon” (FOTO)

Georgina Rodriguez prej disa muajsh është e lidhur me Cristiano Ronaldon, duke formuar një ndër çiftet më të përfolura në botën e futbollit.

Së fundmi bukuroshja spanjolle ka postuar një foto me një mik të ngushtë me emrin Callados, raporton Albeu.

Sapo ka parë një postim të tyrin në Instagram, ai ka komentuar “Cuidado”, e përkthyer në shqip është “kujdes” duke e shoqëruar dhe me 3 “emoji” duke buzëqeshur.