E dhimbshme: Shikojeni momentin kur Era Istrefi nuk mund t’i duroj dhimbjet e këmbës (VIDEO)

Në këto ditë të ftohta me borë dhe akull, Era Istrefi e ka pësuar më së keqti. Këngëtarja e njohur ka pësuar një lëndim në këmbë gjatë qëndrimit të saj në Brezovicë.

Express Rozë jua përcjell disa pamje kur Era nuk mund t’i durojë dhimbjet e këmbës.