E ëmbla Kylie! (FOTO)

Kylie Jenner tashmë e ka të qartë se si mund të arrihet suksesi dhe të promovohet.

Bukuroshja 19-vjeçare ka ndarë së fundmi dy foto në profilin e saj të “Instagram”-it, ku duket tejet seksi.

Bukuroshja 19-vjeçare i ka “ngacmuar” ndjekësit e saj teksa është ekspozuar shumë më pjesën e sipërme, por kjo gjë duket se i ka kënaqur pa masë adhuruesit e saj./ Top Channel